نقد و بررسی بازی موبایل Stickman Dismounting

نقد و بررسی بازی موبایل Stickman Dismounting
بازی Stickman Dismounting ساخته استودیو Vipergames، تجربه‌ای جالب و اعتیاد آور از بدلکاری و تصادف و خلق صحنه‌های اکشن است. با نقدستان و نقد و بررسی بازی Stickman Dismounting همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
در بسیاری از بازی‌ها، هدف اصلی آسیب ندیدن شخصیت اصلی بازی است و وقتی یک بازی کاملا خلاف این موضوع عمل کند، همه چیز رنگ و بویی متفاوت به خود می‌گیرد. در Stickman Dismounting هر چقدر که آسیب بیشتری به شخصیت بازی برسانید، امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد! 

ساخته جدید استودیو Vipergames یک بازی موبایل اکشن با ماهیتی نسبتا متفاوت از بسیاری از بازی‌ها طراحی شده و روش بازی کردن آن بسیار ساده و در عین حال اعتیادآور است. با نگه داشتن دکمه Start و به موقع رها کردن آن، میزان شدت پرتاب شخصیت بازی و یا میزان سرعت وسیله نقلیه‌ای که بر روی آن سوار است را تعیین می‌کنید. سپس شخصیت بازی شما از بالای پله‌ها سقوط می‌کند و تا رسیدن به زمین، بسیاری از استخوان‌هایش شکسته و در نهایت با توجه به میزان آسیبی که دیده‌ امتیاز دریافت می‌کنید. 

اما به غیر از پله‌ها، مکان‌های دیگری هم در بازی وجود دارد که کاملا متفاوت طراحی شده و به طور مثال می‌توانید با یک موتورسیکلت به سمت جلو حرکت کنید و با سرعت به یک دیوار برخورد کنید. در این بین با زدن دکمه Eject می‌توانید در زمان دلخواه از وسیله نقلیه خود به بیرون پریده و آسیب بیشتری به این آدمک بخت‌برگشته وارد کنید. 

گزینه‌هایی برای ساخت یک صحنه اکشن بهتر و آسیب بیشتر به این شخصیت وجود دارد. به طور مثال می‌توانید نحوه سوار شدن او بر وسیله نقلیه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید موانعی را در مسیر قرار دهید. به طور مثال یک سکوی پرتاب که می‌توانید با وسیله نقلیه خود یک پرش بلند را انجام دهید و در نهایت سقوطی مرگبار را تماشا کنید و امتیازات بسیار زیادی دریافت کنید. 

این تنها روش امتیاز گیری نیست و در بازی اهدافی برای شما تعیین می‌شود و با انجام دادن آن‌ها می‌توانید امتیاز بیشتری دریفات کنید. به طور مثال از شما خواسته می‌شود که 20 بار پاهای شخصیت بازی را بشکنید و یا در یک دور بازی کردن بیشتر از 8000 امتیاز دریافت کنید. این اهداف تمام نمی‌شوند و بلافاصله بعد از انجام یکی، یک هدف جدید با میزان امتیاز مشخص به شما داده می‌شود. 

بازی بسیار ساده و کم‌جزییات طراحی شده و آدمکی که کنترل آن را برعهده دارید، فاقد هرگونه جزییات ظاهری است و از چند خط و یک دایره تشکیل شده است. اما امتیاز بازی فیزیک بسیار خوب آن، در کنار صحنه‌های آهسته هیجان انگیزی است که در هنگام برخورد به نمایش گذاشته می‌شود. شکسته شدن استخوان‌های این آدمک هم با رنگ قرمز به‌نمایش گذاشته می‌شود و حتی ممکن است صحنه‌ای X-Ray مانند را در هنگام تصادف‌های جدی مشاهده کنید. امکان تماشای مجدد بازی شما نیز وجود دارد. همچنین صداگذاری بامزه و بسیار خوب بازی نیز به هیجان آن افزوده است. 

درنهایت اگر هوس یک بازی جدید، جذاب و اکشن کرده‌اید، Stickman Dismounting گزینه خوبی است.

نقاط ضعف:
 - تکراری شدن بازی بعد از چند ساعت بازی کردن

نقاط قوت: 
- ماهیت متفاوت و جالب بازی
- گزینه‌های زیاد برای خلق صحنه‌های بدلکاری جذاب
- ظاهر بصری ساده اما دوست‌داشتنی بازی
- صداگذاری بامزه!

امتیاز: 3.5 از 5


  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

بررسی های دیگر این محصول(1 عدد)

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این نقد نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر