نقد و بررسی بازی موبایل ZigZag

نقد و بررسی بازی موبایل ZigZag
بازی موبایل ZigZag به‌عنوان یکی از بهترین و شاخص‌ترین بازی‌های استودیو Ketchapp می‌تواند ساعت‌ها، روزها و هفته‌ها سرگرم کننده باشد و هیجانی بالا را برایتان به‌ ارمغان بیاورد. با نقدستان و بررسی بازی موبایل ZigZag همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بازی‌های استودیو Ketchapp معمولا ایده‌ای ساده و خلاقانه را دنبال می‌کنند و اکثرا اعتیادآور هستند! بازی‌هایی که مدت‌ها مخاطب خود را سرگرم می‌کنند و ظرافت ساختی در آن‌ها دیده می‌شود. بازی موبایل ZigZag را باید یکی از ساده‌ترین و درعین‌حال اعتیاد آورترین بازی‌های استودیو Ketchapp دانست. 

همه چیز رنگ‌ و بویی ساده دارد. توپ کوچکی که در صفحه حرکت می‌کند و خیلی زود به یک مسیر باریک و زیگ‌زاگی می‌رسد. با هر بار ضربه زدن به صفحه، مسیر توپ تغییر می‌کند و یک امتیاز دریافت خواهید کرد. مسیر پیش روی توپ شما مدام تغییر می‌کند و فوال بین هر تغییر به‌صورت تصادفی تعیین می‌شود و همه چیز در لحظه اتفاق میوفتد. دید کافی به مسیرهای روبرو ندارید و نهایتا می‌توانید یک یا دو ثانیه پیش را پیش‌بینی کرده و برای ضربه زدن روی صفحه به شکل مناسب برنامه ریزی کنید. این کار ساده‌ای نیست و بعد از کسب هر 50 امتیاز، سرعت توپ کمی بیشتر می‌شود و نیاز به تمرکز و سرعت عمل بسیار زیادی خواهید داشت.

در مسیر پیش رو الماس‌هایی وجود دارند که با برخورد به آن‌ها دو امتیاز کسب خواهید کرد. با توجه به این‌که خواسته یا ناخواسته به‌احتمال فراوان با الماس‌ها برخورد خواهید کرد و از طرفی این الماس‌ها به‌صورت تصادفی روی مسیر ظاهر می‌شود، همه چیز به شانس شما بستگی خواهد داشت! برای درک بهتر این موضوع مثالی می‌زنم. ممکن است در یک مسیر کوتاه الماس‌های زیادی دریافت کنید و امتیازی بالا بدست آورید. از طرفی ممکن است در یک مسیر طولانی‌تر الماس کمتر بدست آورید و همین موضوع باعث شود امتیاز شما از بار قبل کمتر یا تقریبا مساوی شود. چنین موضوعی عجیب است و باعث می‌شود تا در پایان عدالت رعایت نشود. البته این اختلاف آن‌قدر زیاد نخواهد بود تا به تجربه شما ضربه جدی وارد شود. با این الماس‌ها می‌توانید توپ‌های رنگی را باز کنید. این موضوع خیلی جذاب نیست و اگر از من بپرسید، بدون وجود الماس در بازی هیچ اتفاقی نمیوفتاد! 

با توجه به سرعت بالای بازی و مسیر بسیار باریک و پیچیده پیش رو، قطعا نمی‌توانید امتیاز خود را که در گوشه صفحه قرار دارد تماشا کنید و لحظه به لحظه در جریان رکورد خود قرار بگیرید. همین موضوع باعث شده تا به سبک خیلی از بازی‌های استودیو Ketchapp، در بازی موبایل ZigZag نیز شاهد تغییر رنگ محیط بازی هستیم. با بدست آوردن هر 50 امتیاز، رنگ بازی تغییر می‌کند. این موضوع علاوه بر کمک بسیار برای پی بردن به حدود امتیاز بازیکن، به زیبایی بصری بازی نیز کمک می‌کند. 

بازی موبایل ZigZag با سادگی خود در ایده و طراحی، و دشوار بودن در گیم‌پلی، چالشی فوق‌العاده و سرگرم‌کننده را پیش روی بازیکن می‌گذارد و می‌توانید برای بدست آوردن رکوردی بالاتر با دوستان خود و من تلاش کند. رکوردی که من در بازی بدست آوردم 623 بود. آیا می‌توانید این رکورد را بهبود ببخشید؟‌

نقاط ضعف:
- تصادفی ظاهر شدن الماس‌ها روی امتیاز نهایی تاثیر جزیی دارد

نقاط قوت: 
- ساده اما نفس‌گیر و جذاب
- تغییر رنگ بازی بعد از بدست آوردن هر 50 امتیاز

امتیاز: 9 از 10


دریافت برنامه از بازار
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

بررسی های دیگر این محصول(1 عدد)

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این نقد نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر