نمایشگاه IFA 2016: آلکاتل از خانواده Move رونمایی کرد

نمایشگاه IFA 2016: آلکاتل از خانواده Move رونمایی کرد
هر چند کنفرانس‌های مطبوعاتی IFA 2016 به پایان رسیده و اکثر شرکت‌ها، از جمله آلکاتل محصولات اصلی خود را معرفی کرده‌اند، اما همین شرکت آلکاتل، ساعتی پیش از مجموعه گجت‌های پوشیدنی Move، پرده‌برداری کرد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
آلکاتل در خلال نمایشگاه IFA 2016 از چهار گجت پوشیدنی جدید تحت عنوان Move رونمایی کرد. این سری گجت‌های پوشیدنی شامل دستبند Moveband، ساعت هوشمند Movetime WiFi، دستگاه ردیابی Movetrack و ساعت هوشمند Move Track&Talk می‌شوند.

هر چهار دستگاه در رنگ‌ها و شکل‌های مختلف به بازار عرضه خواهند شد و با توجه به سابقه آلکاتل، می‌توان انتظار داشت که قیمت خوبی نیز داشته باشند آلکاتل به داشتن محصولات خوب و مقرون به صرفه معروف است.

اولین محصول از این سری، دستبند Moveband، مناسب افراد ورزشکار است. این دستبند برای پیگیری فعالیت‌های فیزیکی کاربر کاربردی است و فعالیت‌های چون مسافت طی شده، سرعت، زمان و کالری مصرف شده را نشان می‌دهد. از این دستبند برای پیگیری الگوهای خواب نیز می‌توان استفاده کرد.

ساعت هوشمند Movetime WiFi، علاوه بر اینکه به کاربر اجازه برقراری تماس را می‌دهد، خواندن ایمیل و پیامک و دسترسی به یادآور را نیز در اختیار او قرار می‌دهد.
آلکاتل مدعی است که این ساعت هوشمند از یک سیستم کنترل حرکت نوآورانه پشتیبانی می‌کند که به کاربر اجازه کنترل این ساعت هوشمند را می‌دهد. برای مثال، با زدن روی نمایشگر این ساعت می‌توان پخش موسیقی را متوقف کرد یا دوباره از سر گرفت و یا با چرخش آرنج موسیقی را به عقب یا جلو ببرید یا دوربین را باز کنید.


Movetrack، نام ردیاب GPS قابل حمل آلکاتل است. این دستگاه به همزمان ردیابی می‌کند و حالت استندبای آن 4 روز طول می‌کشد. Movetrack تنها 33 گرم وزن دارد و می‌توان آن را به راحتی از جاکلیدی آویزان کرد. همچنین آلکاتل اپلیکیشنی به نام Virtual Fence را به همراه آن عرضه خواهد کرد که به کاربر هنگام ورود جسمی به منطقه امن تعیین شده، خبر می‌دهد.


چهارمین گجت پوشیدنی نیز Move Track & Talk نام دارد که مخصوص کودکان است. این ساعت هوشمند به والدین اجازه می‌دهد تا محل کودکان خود را شناسایی کنند. 5 شماره به عنوان تماس سریع در این ساعت ذخیره شده و تا 10 شماره را می‌توان به عنوان تماس اضطراری در آن ذخیره کرد.


هرچند آلکاتل قیمت این 4 گجت پوشیدنی را اعلام نکرده، اما هر چهار محصول از اوایل ماه مهر به بازار عرضه خواهند شد.

منبع: Alcatel
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر