نمایشگاه IFA 2016: زمان عرضه و قیمت دو گوشی Moto Z و Moto Z Play مشخص شد

نمایشگاه IFA 2016: زمان عرضه و قیمت دو گوشی Moto Z و Moto Z Play مشخص شد
مدت زمان زیادی از معرفی دو گوشی Moto Z Play و Moto Z می‌گذرد. اکنون موتورولا تصمیم گرفته در طول برگزاری نمایشگاه IFA 2016، قیمت‌گذاری و زمان عرضه نسخه آنلاکد این دو محصول را مشخص کند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
در ماه ژوئن بود که موتورولا دو گوشی Moto Z Droid و Moto Z Force Droid را برای اپراتور ورایزن معرفی کرد. البته بعد از آن اعلام شد که زمان عرضه و قیمت نسخه‌های آنلاکد این دو محصول نیز به‌زودی گفته می‌شود. شب گذشته موتورولا تایید کرد که نسخه آنلاکد گوشی Moto Z در اکتبر سال جاری میلادی با قیمتی برابر با 699 دلار روانه بازار می‌شود.

همچنین موتورولا اعلام کرد که گوشی Moto Z Play Droid نیز نسخه‌ای آنلاکد خواهد داشت که در کنار گوشی Moto Z به‌ فروش می‌رسد. این محصول نیز همچون دیگر برادر خود در خانواده پرچم‌داران موتورولا، در اکتبر سال جاری میلادی عرضه می‌شود و قیمتی برابر با 499 دلار داشت که از برادر بزرگ‌تر خود بسیار کم‌تر است.نباید فراموش کرد که هردو گوشی جدید از خانواده ماژول‌های نوآورانه موتورولا بهره خواهند برد و می‌توانند سطح جدیدی از کاربرد در گوشی‌های هوشمند را به شما ارائه کنند. نظر شما درباره محصولات تازه موتورولا چیست؟

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر