نمایشگاه IFA 2016: هدست Xperia Ear، دستیار صوتی شما

نمایشگاه IFA 2016: هدست Xperia Ear، دستیار صوتی شما
اکسپریا ایر (Xperia Ear) نام هدست جدید سونی است که نقش یک دستیار صوتی شخصی و هوشمند را برای شما بازی می‌کند. این هدست چه ویژگی‌هایی دارد و چگونه کار خواهد کرد؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
هدست Xperia Ear یکی دیگر از محصولاتی بود که در کنفرانس مطبوعاتی IFA 2016 سونی از آن صحبت شد. درواقع چندماه پیش بود که سونی این هدست را معرفی کرد، اما جزئیات دقیقی از آن در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفت. اما امروز سونی تصمیم گرفت تا در رویداد مطبوعاتی خود جزئیات بهتری از این «دستیار شخصی» منتشر کند.

سونی می‌گوید هدست اکسپریا ایر می‌تواند به کاربر پاسخ‌های صوتی قابل اطمینان و واقعی بدهد. این کار از طریق برنامه‌ای صورت می‌گیرد که روی گوشی هوشمند شما نصب می‌شود و رابطی بین دو دستگاه خواهد بود. اطلاعات حساس، نوتیفیکیشن‌ها، رویدادهای پیش رو، تغییرات آب و هوایی، اطلاعات موجود در تقویم و بسیاری دیگر از موارد، از طریق صدای این هدست به گوش کاربر می‌رسد.

حتی با استفاده از این هدست قادر هستید تا با گفتن عبارت Send a message to  به فرد خاصی پیام بفرستید. به‌علاوه، پیام‌های دریافتی شما از طریق این هدست برایتان خوانده می‌شوند. هدست Xperia Ear در نوامبر امسال برای مناطق خاص عرضه می‌شود. هنوز تاریخ دقیق، قیمت یا کشورهای موردنظر برای عرضه این دستگاه مشخص نشده است.

 

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر