نمایشی موزیکال درباره استیو جابز و بیل گیتس به صحنه می‌رود

نمایشی موزیکال درباره استیو جابز و بیل گیتس به صحنه می‌رود
هیچ داستانی درباره پیشرفت تکنولوژی بدون نام بردن از استیو جابز و بیل گیتس کامل نخواهد بود؛ حتی اگر یک نمایش موزیکال باشد. به زودی قرار است نمایشی با نام Nerds در برادوی بر روی صحنه برود.
  • جدیدترین بازی ها
استیو جابز و بیل گیتس بدون‌شک از تاثیرگذارترین افراد در پیشرفت تکنولوژی کامپیوتر هستند و قطعا نام این دو فرد برای قرن‌ها در تاریخ ذکر خواهد شد. آنها همچنین در آن روزها رقیب یکدیگر بودند و چندین فیلم سینمایی درباره این دو به‌روی پرده رفته است. حالا نوبت به یک نمایش موزیکال در برادوی برای استیو جایز و بیل گیتس رسیده تا روایت‌گر بخش دیگری از زندگی آن‌ها باشد.

نام این نمایش Nerds خواهد بود و جلسات اجرای آن در تاریخ 12 فروردین در برادوی و تئاترLongacre  و نمایش اصلی در تاریخ 2 اردیبهشت بازگشایی خواهد شد. هنوز اطلاعاتی از گروه بازیگران در دست نیست، اما در گروه تولید نام‌های معروفی به‌چشم می‌خورند: متن آهنگ و نمایشنامه از جردن آلن-دوتون و اریک واینر و اجرای آهنگ بر عهده هال گلدبرگ و جاش برگیس خواهد بود. همچنین قرار است کیسی هوشین نمایش Nerds را کارگردانی کند.

قرار است تکنولوژی هم در این نمایش نقش داشته باشد. به نظر می‌رسد از تصاویر هولوگرافیک و تصاویر پروجکت شده استفاده شود. در کنار این موارد، اپلیکیشن تجربه تعاملی که به تماشاگران اجازه می‌دهد با ست نمایش و دیگر تماشگران تعامل داشته باشند و حتی پایان نمایش را انتخاب کنند، بخشی از تجربه این نمایش موزیکال خواهد بود.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر