نورمن ریداس: ساخت بازی Silent Hills باید ادامه پیدا کند

نورمن ریداس: ساخت بازی Silent Hills باید ادامه پیدا کند
نورمن ریداس، بازیگر محبوب سریال The Walking Dead، عقیده دارد که ساخت بازی لغو شده‌ی Silent Hills باید ادامه پیدا کند.
  • جدیدترین بازی ها
نورمن ریداس که پیش از این با همکاری گیلرمو دل تورو و هیدئو کوجیما برروی پروژه‌ی لغو شده بازی Silent Hills کار می‌کرد، هنوز هم به ادامه ساخت این بازی و همکاری دل تورو، کوجیما و شرکت کونامی امیدوار است. وی می‌گوید: «من از اینکه چنین موضوعی در کشور ژاپن پیش آمد (لغو شدن بازی از سوی کونامی) بسیار ناراحت هستم. اما من باور دارم... باور دارم که ما سه تن می‌توانیم کار دیگری را انجام دهیم. در بین انجام این پروژه، ایده‌ها و موضوعات بسیاری جالبی درحال رخ دادن بود. من نمی‌توانم انجام ندادن این پروژه در آینده را ببینم.»

چند ماه پیش و با عرضه یک نسخه دمو با نام P.T، کونامی ساخت نسخه بعدی در سری Silent Hills را تایید کرد. این بازی، محصول همکاری هیدئو کوجیما، خالق سری Metal Gear Solid و گیلرمو دل تورو، کارگردان فیلم‌هایی همچون Pan’s Labyrinth و Pacific Rim بود. همچنین بعد از آن مشخص شد که اسطوره سبک ترس در دنیای مانگا، یعنی Junji Ito نیز با آن‌ها همکاری می‌کرده است.نورمن ریداس اضافه می‌کند: «واکنش دنیای اینترنت به ساخت این بازی (Silent Hills) بسیار بزرگ بود. تا به حال همچین چیزی را ندیده بودم. حتی امضاهایی توسط صدها هزار نفر در اینترنت به ثبت رسید که خواستار ادامه ساخت بازی بودند. این واقعا دیوانه کننده است.»

بر اساس گفته‌های نورمن ریداس، پروژه Silent Hills در مراحل ابتدایی ساخت قرار داشت؛ چرا که تیم سازنده هرگز به مراحل اصلی و قسمت‌های مهم تولید نرسیده بود. اما نورمن به ادامه همکاری با دل تورو و کوجیما خوش‌بین است؛ چه این همکاری بر سر ساخت یک پروژه دیگر باشد، یا ادامه ساخت Silent Hills.

او می‌گوید: «ممکن است آن‌ها به نوعی توافق دست پیدا کنند و ساخت این بازی را ادامه بدهیم، یا ممکن است کاری متفاوت را خودمان انجام بدهیم. دقیقا نمی‌دانم. اما باور دارم که قرار است کاری را انجام دهیم؛ چرا که به نظرم این موضوع یکی از کارهایی است که باید انجام شود. این کار همانند سرنوشت است. باید رخ بدهد.»

منبع: The Verge
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر