نویسنده Halo 4 به استودیو بانجی پیوست

نویسنده Halo 4 به استودیو بانجی پیوست
کریستفور شلف نویسنده ارشد سابق Halo 4 و همچنین نویسنده Mass Effect: Andromeda از تیم BioWare جدا شد تا به استودیو بانجی بپیوندد. به این ترتیب استودیو Bioware یکی دیگر از اعضای سابق خود را از دست می‌دهد.
  • جدیدترین بازی ها
کریستفور شلف به عنوان نویسنده بازی Mass Effect: Andromeda در شعبه ادمونتون BioWare مشغول به کار بود، با اتمام داستان‌نویسی برای این بازی او تصمیم گرفته است تا به استودیو بانجی بپیوندد. شلف در توییتر خود می‌نویسد:
در تایید سوالاتی که برخی دوستان حدود چند ماه پیش پرسیدند، من دیگر در استودیو BioWare Montreal بر روی ME: A کار نمی‌کنم.

شلف در  توییت‌های مرتبط با بازی به این موضوع اشاره کرد که Mass Effect: Andromeda طرفداران را شگفت‌زده خواهد کرد و بی صبرانه منتظر انتشار بازی خواهد بود. او همچنین از اغضای BioWare Montreal تشکر کرد و تجربه کار در استودیو را بهترین تجربه زندگی شغلی خود نامید. او در توییتی جداگانه پیوستن خود به استودیوی بانجی را اعلام کرد و وعده داد به زودی داستان‌های فوق‌العاده‌ای را خواهیم دید.

لازم به ذکر پیش از شلف یکی دیگر از نویسندگان استودیو BioWare به نام دیوید گایدر هم از این استودیو جدا شد، او نویسنده ارشد سری بازی‌های Dragon Age بود و بیشتر بازی‌های این استودیو در 17 سال گذشته را به نگارش درآورد. استودیو بانجی با استخدام شلف به احتمال زیاد در حال ساخت و توسعه Destiny 2 است، فعلاً باید منتظر خبرهای بیشتری از شلف و استودیو بانجی باشیم.

منبع: Eurogamer
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر