نگاهی به جذابترین طرحهای شرکتهای خودروساز در نمایشگاه خودروی توکیو 2017

نگاهی به جذابترین طرحهای شرکتهای خودروساز در نمایشگاه خودروی توکیو 2017
در نمایشگاه خودروی توکیو (Tokyo Motor Show) طرح‌های متفاوتی را از خودروهای شاسی بلند تا موتورسیکلت‌هایی که از تکنولوژی هوش مصنوعی بهره می‌برند شاهد بودیم اما برخی طرح‌ها، شاخص‌تر از سایرین بودند.
  • جدیدترین بازی ها
در نمایشگاه امسال خودروی توکیو تمرکز ویژه‌ای را روی خودروهای 4×4 شاهد بودیم. یکی از طراحی‌های جذاب این نمایشگاه به خودروی Tj Cruiser شرکت تویوتا مربوط است. این مدل، قابلیت‌های یک ون مجهز را با شاخصه‌های جذاب یک محصول شاسی بلند در هم آمیخته است. کروزر از درهای پشتی و صندلی‌های قابل لغزش و تاشو بهره می‌برد تا امکان جابه‌جایی محموله‌های حجیم را هم فراهم کند. علاوه بر این، صندلی‌های مخصوص سرنشین نیز به کنار تا شده و امکان آن را فراهم می‌کنند تا آیتم‌هایی به طول 10 فوت را به راحتی در خودرو جا دهید. 
کروزر از قابلیت چهار چرخ پیش‌ران هیبریدی در کنار مصرف سوخت بهینه بهره می‌برد. قابلیت‌های آف رودی این محصول نیز باعث خواهد شد کاربرانی که به ماجراجویی علاقه دارند نیز از این محصول، بی‌نصیب نمانند. 

سوزوکی دیگر شرکتی بود که 4 در 4 جذاب و کوچک خود را پیش روی مشتاقان قرار داد. در همان اولین نگاه به خودروی جدید سوزوکی مطمئنا مشتاق خواهید شد تا روی صندلی نشسته و سفر آف رود و ورود به حیات وحش را کلید بزنید. e-Survivor به عنوان محصولی جدید، روند طراحی‌های سوزوکی را در تولید خودروهای 4 در 4 دنبال می‌کند. کف این خودرو فاصله زیادی از سطح زمین داشته و کابین روباز آن در کنار درهای شفاف خودرو هم بیش از پیش به جذابیت ظاهری آن کمک کرده‌اند. سوزوکی اعلام کرده این خودرو از فریم نردبانی در کنار موتور الکتریکی با قابلیت انتقال نیرو به چهار چرخ بهره می‌برد. 

کمی که به خودروهای اسپورت حاضر در نمایشگاه خودروی توکیو دقیق‌تر نگاه کنید، طرح جدید شرکت خودروسازی مزدا به چشم می‌آید اما مزدا به رونمایی از یک کانسپت چشم‌نواز قانع نشده و دو محصول جذاب را در این بخش پیش روی مشتاقان قرار داده است. مزدا در این رویداد از طرح اولیه خودروی هاچ بک چهار دری رونمایی کرد که Mazda Kai نام دارد. این محصول با اتاقی که از طراحی سالنی بهره می‌برد در کنار خطوط چشم‌نواز و نرم روی بدنه، نسل جدیدی برای زبان طراحی KODO مزدا به حساب می‌آید. طرح دوم که Vision Coupe نام دارد ابعادی بیش از طرح اول را در مقابل شما قرار خواهد داد. این طراحی، یک کوپه چهار در را در مقابل شما قرار می‌دهد. این طراحی‌های جذاب امکان آن را فراهم خواهند کرد تا گزینه باب میل خود را به راحتی انتخاب کنید. 


تویوتا هم از برندهایی بود که به رونمایی از یک طرح جذاب قانع نشده و طرح خودروی اسپورت GR HV Sports را پیش روی مشتاقان قرار داد. این محصول از موتور سازگار با محیط زیست و بهینه‌شده در مصرف سوخت Hybrid System-Racing بهره‌مند شده و طراحی دو سرنشینه را در کنار ساختاری برای انتقال توان به چرخ‌های عقب در اختیار شما قرار داده است. این طرح از روی خودروی TS050 Hybrid Racing الگوبرداری شده است. 

علاوه بر موارد یادشده، طرح‌ها و قابلیت‌های جذابی در نمایشگاه خودروی توکیو 2017 در مقابل مشتاقان قرار گرفت. 

منبع: New Atlas
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر