نگاهی دقیق به عملکرد باتری الجی جی 6

نگاهی دقیق به عملکرد باتری الجی جی 6
الجی جی 6 از باتری 3300 میلی آمپرساعتی بهره می‌برد که در مقایسه با پرچمدار جدید این شرکت یعنی الجی جی 5 مجهز به باتری 2800 میلی آمپرساعتی به‌روزرسانی چشمگیری است.
  • جدیدترین بازی ها
این در حالی است که الجی جی 6 از صفحه‌نمایش بزرگ‌تری در مقایسه با پرچمدار پیشین الجی بهره می‌برد. در مقام مقایسه، ظرفیت باتری الجی جی 6 هجده درصد افزایش یافته و این در حالی است که مساحت صفحه‌نمایش، هشت درصد بیشتر شده است. پرچمدار جدید الجی در مقایسه با الجی وی 20 مجهز به باتری 3000 میلی آمپرساعتی هم از باتری با ظرفیت بالاتر بهره‌مند شده اما باید دید عملکرد باتری الجی وی 6 تا چه حد کاربران را راضی خواهد کرد. نکته قابل توجه اینکه باتری وی 6 حالا امکان تعویض سریع و آسان را نیز از دست داده است. قابلیتی که پیش از این در جی 5 و وی 20 پیش روی کاربران قرار گرفته بود. 
با این مقدمه، در ادامه نگاهی دقیق‌تر به عملکرد باتری الجی جی 6 خواهیم داشت. 

زمان مکالمه
با یک بار شارژ باتری جی 6 امکان مکالمه صوتی را برای 22 ساعت و نیم خواهید داشت. این زمان، 5 ساعت بیشتر از مقدار به‌ثبت رسیده برای الجی جی 5 و 3 ساعت بیشتر از زمان به ثبت رسیده برای وی 20 است. با این تفاسیر، عملکرد باتری LG G6 در این بخش، ستودنی است. 


وبگردی
الجی جی 6 در آزمایش وبگردی با وای‌فای روشن هم گوی سبقت را از جی 5 و وی 20 ربوده است. این گوشی هوشمند موفق شد در این بخش زمان 8 ساعت و 31 دقیقه را به ثبت برساند. این در حالی است که در آزمایش مشابه، الجی جی 5 و وی 20 هر دو موفق به ثبت زمان 7 ساعت و 35 دقیقه شده بودند. اگرچه عملکرد باتری وی 6 در این بخش چشمگیر است اما بدنیست بدانید پیکسل ایکس ال گوگل امکان وبگردی را برای یک ساعت بیشتر از میزان به ثبت رسیده توسط الجی جی 6 فراهم می‌کند. گلکسی اس 7 اج هم می‌تواند این زمان را به 10 ساعت و 35 دقیقه افزایش دهد. 


پخش ویدئویی
در بخش پخش محتویات چند رسانه‌ای (و به‌طور ویژه محتویات ویدئویی) هم عملکرد جی 6 حدود 6 دقیقه بهتر از عملکرد باتری الجی جی 5 بود. زمان 10 ساعت و نیم برای الجی جی 6 در این بخش به ثبت رسید که در مقایسه با زمان 8 ساعته در بررسی عملکرد باتری وی 20 چشمگیر است. این زمان برای پیکسل ایکسل ال برابر با 11 ساعت و 9 دقیقه و برای وان پلاس 3T برابر با 13 ساعت و 23 دقیقه است. گلکسی اس 7 اج نیز در بررسی‌های انجام شده امکان پخش ویدئویی را برای 15 ساعت فراهم کرد. 


در مجموع و با درنظر گرفتن نتایج به ثبت رسیده در بررسی‌ها، امتیاز کلی 72 ساعت برای الجی جی 6 به ثبت رسید. این امتیاز، با غیرفعال بودن قابلیت Always On در این محصول بدست آمده است. 

طبیعی است که با فعال بودن قابلیت یادشده، شاهد ثبت امتیاز به مراتب پایین‌تری خواهیم بود. البته درنظر داشته باشید که میزان مصرف باتری در زمان فعال بودن قابلیت Always On تا حد زیادی به نحوه استفاده شما از گوشی بستگی دارد. به عنوان مثال، وقتی گوشی را در جیب خود قرار می‌دهید، صفحه‌ به‌طور کامل خاموش شده و میزان مصرف متفاوتی را در مقایسه با زمانی که گوشی روی میز شما قرار گرفته شاهد خواهید بود. علاوه بر این می‌توانید تنظیمات گوشی را به نحوی انجام دهید که نور بیشتری را در قالب استفاده از حالت Always On شاهد باشید. 

منبع: Gsmarena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این نقد نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر