نیسان 2017 GT-R بهتر از همیشه

نیسان 2017 GT-R بهتر از همیشه
هیچ‌کسی نمی‌تواند نیسان جی تی آر را به تغییر نکردن (یا تلاش نکردن برای تغییر) طی این همه سال‌ متهم کند. بااینکه تقریباً یک دهه از زمان معرفی جی تی آر می‌گذرد، اما هرسال از 2008 تا به امروز به‌آرامی و به‌طور مشخص بهبود پیدا کرد، مثل افزایش قدرت موتور یا افزایش قدرت موتور یا ...!
  • جدیدترین بازی ها
هیچ‌کسی نمی‌تواند نیسان جی تی آر را به تغییر نکردن (یا تلاش نکردن برای تغییر) طی این همه سال‌ متهم کند.
بااینکه تقریباً یک دهه از زمان معرفی جی تی آر می‌گذرد، اما هرسال از 2008 تا به امروز به‌آرامی و به‌طور مشخص بهبود پیدا کرد، مثل افزایش قدرت موتور یا افزایش قدرت موتور یا ...!نیسان جی تی آر 2017 که در نمایشگاه اتومبیل نیویورک معرفی شد بار دیگر هم با اصلاحات ظریف، برای حفظ جایگاه خود می‌جنگد.
با دقت به قطعه‌ی نقره‌ای زیر علامت ماشین، به نظر می‌رسد طراحان نیسان در جلوپنجره‌ی جی تی آر، کمی چاشنی ماکسیما به‌کاربرده‌اند تا جلوه‌ای تازه به‌صورت قدیمی آن بدهند. در چشمان ما این تغییر لزوماً یک بهبود به شمار نمی‌رود، تنها یک تغییر است. با کاهش دکمه‌های روی داشبورد، فضای داخلی ماشین کمی شیک‌تر شده است و تقریباً برای ماشینی با قیمت بیش از 100 هزار دلار، مناسب به نظر می‌رسد.شاید با توجه به تغییراتی که برشمردیم فکر کنید که جی تی آر با افزایش سن آرام‌گرفته است، اما با افزایش 20 اسب بخاری توان موتور، قدرت به میزان فوق‌العاده‌ی 565 اسب بخار رسیده است. افراط بیشتر آن‌هم در یک ماشین افراطی!
جی تی آر بالغ به نظر می‌رسد و اثری از کهولت سن در آن دیده نمی‌شود.منبع: CARSCOOPS
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر