هشدار: بازگشت به تنظیمات کارخانه در اندروید 8.1 به مرگ گوشی شما منجر می‌شود

هشدار: بازگشت به تنظیمات کارخانه در اندروید 8.1 به مرگ گوشی شما منجر می‌شود
شواهد امر نشان می‌دهد استفاده از گزینه بازگشت به تنظیمات کارخانه در Android 8.1 Oreo می‌تواند دسترسی شما را به محیط گوشی برای همیشه قطع کند.
  • جدیدترین بازی ها
بریک شدن گوشی یا مرگ آن از نقطه‌نظر نرم‌افزاری هیچگاه مورد خوشایندی برای کاربران گوشی‌های هوشمند نبوده است و این‌بار به نظر می‌رسد اندروید 8.1 این پدیده را به مراتب ساده‌تر در مقابل شما قرار می‌دهد. نکته قابل توجه اینکه بریک شدن گوشی در این نسخه از اندروید، ممکن است تنها در اثر استفاده از گزینه بازگشت به تنظیمات کارخانه اتفاق بیفتد. این موضوعی است که برای Tom Bolger هم اتفاق افتاده است. 

کاربری که پس از به روزرسانی گوشی خود به اندروید 8.1، پین کد ورود به گوشی را فراموش کرده و ظاهرا چاره‌ای به جز بازگشت به تنظیمات کارخانه نداشته است. تا پیش از این، پس از استفاده از گزینه بازگشت به تنظیمات کارخانه تنها کافی بود اطلاعات مربوط به حساب کاربری گوگل خود را وارد کنید تا دسترسی به گوشی ممکن شود. این در حالی است که در اندروید 8.1 گوگل از کاربران درخواست می‌کند تا کدی (در اینجا الگو) که پیش از این به عنوان راهکار امنیتی استفاده‌ کرده‌اند را وارد کنند. تیم پشتیبانی گوگل از Bolger درخواست کرده تا بار دیگر از گزینه بازگشت به تنظیمات کارخانه استفاده کند تا مشکل مرتفع شود. این در حالی است که طی کردن مجدد این چرخه نیز نتوانسته در آخر مشکل این کاربر را حل کند. 
در نهایت امر، گوگل این گوشی را برای کاربر تعویض کرده است اما باید منتظر ماند و دید این ایراد یا محدودیت نرم‌افزاری چگونه مرتفع خواهد شد. 

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر