همکاری اپل و الجی در تولید آیفون انعطاف پذیر

همکاری اپل و الجی در تولید آیفون انعطاف پذیر
وب سایت کره‌ای The Inverstor از همکاری اپل و الجی دیسپلی با هدف توسعه یک آیفون انعطاف پذیر جدید خبر داده است.
  • جدیدترین بازی ها
آن‌طور که از شواهد امر پیداست اپل و LG Display همکاری تازه‌ای را به منظور تولید یک آیفون انعطاف‌پذیر کلید زده‌اند. بر حسب گزارش وب‌سایت The Investor، اپل الجی دیسپلی را به عنوان شریک خود انتخاب کرده و از همکاری با سامسونگ خودداری کرده تا اطلاعات حساس محصول جدید اپل در اختیار رقیب قدرتمندش قرار نگیرد. 

البته این اولین باری نیست که خبرهایی در خصوص توسعه یک آیفون مجهز به صفحه‌نمایش انعطاف پذیر شنیده می‌شد. در دسامبر 2016 میلادی هم خبرهای غیررسمی از تمرکز الجی دیسپلی روی تولید صفحه‌نمایش‌های انعطاف پذیر برای عرضه در اوایل سال 2018 میلادی حکایت داشتند. در زمان یادشده نیز از اپل به عنوان یکی از شرکای احتمالی الجی یاد می‌شد. 

الجی در دو سال گذشته چندین و چند نمونه از پروتوتایپ‌های مربوط به صفحه‌نمایش‌های انعطاف پذیر را در نمایشگاه‌های مختلف پیش روی بازدیدکنندگان قرار داده است. یکی از این صفحه‌نمایش‌‌ها نظیر کتاب، باز و بسته می‌شود و دیگری نیز ساختاری شبیه به روزنامه دارد. صفحه‌نمایش‌های انعطاف پذیر الجی از پنل‌های OLED منعطف بهره می‌برند و تمرکز الجی در حال حاضر روی افزایش دوام و بهبود نرخ بهره‌وری آن‌ها است. 

منبع: The Investor
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر