همکاری New Balance و اینتل برای ساخت ساعت هوشمند

همکاری New Balance و اینتل برای ساخت ساعت هوشمند
اینتل در کنفرانس مطبوعاتی امسال خود در CES از همکاری‌های جدیدی خبر داد؛ اما شاید این مورد برای دوندگان کمی هیجان انگیر باشد. اینتل رسما اعلام کرد که با همکاری شرکت New Balance قصد دارد ساعت هوشمند مخصوصی را برای دوندگان بسازد.
  • جدیدترین بازی ها
شرکت New Balance مجموعه‌ای است که در زمینه ساخت کفش‌های مخصوص دو فعالیت می‌کند. اکنون آن‌ها قصد دارند با همکاری مستقیم شرکت اینتل، ساعت‌های هوشمندی را طراحی کنند که به صورت اختصاصی برای دوندگان ساخته خواهد شد.

درطول برگزاری کنفرانس مطبوعاتی اینتل، Rob DeMartini، مدیر عامل شرکت New Balance برروی صحنه آمد و با ایستادن کنار Brian Krzanich، مدیر عامل شرکت اینتل، این خبر هیجان انگیز را اعلام کرد. هردو فرد درحالی بر روی صحنه ایستاده بودند که کفش‌های جدید شرکت New Balance را پوشیده بودند؛ کفش‌هایی که با استفاده از فناوری RealSense شرکت اینتل و البته از روی تصاویر سه بعدی پا ساخته شده بودند. البته قرار است این کفش‌ها به زودی در فروشگاه‌ها برای عموم مردم در دسترس قرار بگیرد. DeMartini می‌گوید مردم می‌توانند این کفش‌ها را پرینت کردن آن‌ها از خانه یا به صورت حضوری در فروشگاه‌ها تهیه کنند.همچنین آن‌ها اعلام کردند که ساعت مخصوص دوندگان، در تعطیلات سال بعد در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. DeMartini درباره این محصول می‌گوید: «این محصول به دوندگان اجازه می‌دهد تا بر روی تمرین خود تمرکز کنند و از این طریق به صورت مداوم عملکرد خود را بهبود ببخشند. »

البته درحال حاضر نیست ساعت‌های هوشمند زیادی وجود دارند که با هدف مشابهی ساخته شده‌اند. شرکت‌هایی نظیر Casio، Swatch، Fossil و Nike محصولاتی را دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند. اکنون به نظر می‌رسد New Balance نیز قصد دارد وارد این رقابت شود.

در آخر نیز DeMartini از موقعیت خود در کنفرانس مطبوعاتی CES استفاده کرد تا تشکیل بخش ورزش دیجیتال را در شرکت New Balance اعلام کند.
منبع: VentureBeat
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر