هوآوی در سال جاری میلادی 100 میلیون گوشی هوشمند روانه بازار کرده است

هوآوی در سال جاری میلادی 100 میلیون گوشی هوشمند روانه بازار کرده است
شرکت هوآوی رسما آمار عرضه محصولات خود در سال 2015 را اعلام کرد. به نظر می‌رسد این شرکت توانسته با فعالیت‌های خود در سال جاری، میلیون‌ها گوشی هوشمند را روانه بازار کند.
  • جدیدترین بازی ها
اگر چه شرکت هوآوی هنوز هم همچون سامسونگ یا اپل، حضور جدی در بازار آمریکا ندارد، اما به نظر می‌رسد آن‌ها توانسته‌اند در دیگر بازارهای دنیا عملکرد بسیار خوبی را در بخش عرضه محصول از خود نشان بدهند. با توجه به آمار رسمی که امروز از سوی این شرکت منتشر شد، آن‌ها توانسته‌اند در سال 2015، تعداد 100 میلیون گوشی هوشمند را روانه بازار کنند.

البته باید به یاد داشته باشید که این آمار، تعداد تلفن‌های «عرضه شده» را نشان می‌دهد و بیانگر تعداد به فروش رفته نیست؛ چرا که تنها 10 درصد از محصولات عرضه شده در بازار می‌تواند مستقیما و به سرعت فروش برود. البته باید به این نکته توجه کرد که عرضه محصولات در بازار، با توجه به درخواست و تقاضای مشتریان صورت می‌گیرد. پس عرضه 100 میلیونی محصولات این شرکت در سال 2015، می‌تواند تقاضای بازار برای محصولات هوآوی را به نمایش بگذارد.در حقیقت با عرضه 100 میلیون دستگاه، هوآوی بعد از اپل و سامسونگ، در رده سوم بزرگ‌ترین تولید کنندگان تلفن همراه در جهان قرار می‌گیرد. همچنین نباید تولید یکی از دو دستگاه نکسوس در سال جاری از سوی هوآوی را فراموش کرد؛ زیرا این حرکت از سوی هوآوی، کمک بسیار بزرگی به بالا رفتن آمار اعلام شده کرده است. این شرکت در سال جاری، ساخت گوشی نکسوس 6P را بر عهده داشت؛ محصولی که نه تنها نقدها و تحسین‌های مثبتی را برای ویژگی‌ها و مشخصات خود دریافت کرد، بلکه توانست در بخش دوربین نیز عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و مخاطبان را راضی نگه دارد.

اخیرا شرکت هوآوی اعلام کرده بود که قصد دارد برند آنر را وارد کشور آمریکا کند. آیا ورود این برند به بازار کشور آمریکا، می‌تواند همچون عرضه محصولات این شرکت در آسیا و چین موفقیت آمیز باشد؟ باید منتظر ماند و دید.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر