هواوی میت 9 یک گام تا دریافت آپدیت اندروید 8.0 اوریو

هواوی میت 9 یک گام تا دریافت آپدیت اندروید 8.0 اوریو
خبرهای منتشر شده حکایت از آن دارند که هواوی تمرکز خود را روی آماده سازی هرچه سریعتر به روزرسانی اندروید 8.0 اوریو برای میت 9 گذاشته است.
  • جدیدترین بازی ها
هواوی به طور رسمی برنامه عرضه به روزرسانی آزمایشی Android Oreo را برای Mate 9 کلید زده تا کاربران بتوانند از نسخه بتای جدیدترین ورژن سیستم‌عامل اندروید، پیش از عرضه رسمی آن در فاز عمومی، استفاده کنند. 
کاربران مشتاق می‌توانند با دانلود اپلیکیشن اختصاصی هواوی از وب‌سایت این شرکت، فرایند ورود را با استفاده از شناسه خود (Huawei ID) ممکن ساخته و در این طرح ثبت نام کنند. البته در فاز اولیه تنها 250 کاربر می‌توانند از این نسخه آزمایشی استفاده کنند. درنظر داشته باشید که این به روزرسانی جدید در حال حاضر در فاز آزمایشی و انتشار نسخه بتا قراردارد. از همین رو این احتمال وجود دارد تا با ایرادات نرم‌افزاری متفاوتی روبرو شوید. 

طرح عرضه نسخه آزمایشی اندروید 8.0 اوریو برای هواوی میت 9 تا تاریخ سوم نوامبر ادامه خواهد داشت و پس از این احتمالا شاهد عرضه نسخه نهایی خواهیم بود. البته هواوی میت 9 تنها گوشی این شرکت چینی نیست که جدیدترین نسخه اندروید را دریافت خواهد کرد. طیف وسیع‌تری از گوشی‌های هواوی نظیر پی 10 و پی 10 پلاس هم در لیست دریافت این آپدیت قراردارند. 

منبع: androidauthority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر