هواوی در ایران سرویس VIP راه‌اندازی کرد

هواوی  در ایران سرویس VIP راه‌اندازی کرد
هواوی در ایران سرویس VIP ویژه سری گوشی های P10 و P10 Plus هم راه‌اندازی کرده است که بر اساس آن خدمات ویژه‌ای به مشتریان اختصاص داده می‌شود.
  • جدیدترین بازی ها
سرویس VIP هواوی مربوط به گوشی‌های P10 و P10 plus مشمول 18 ماه گارانتی و 3 ماه گارانتی تعمیرات شکستگی و آبخوردگی صفحه نمایش می‌شوند.
این طرح شامل تعمیر صفحه نمایش دستگاه در صورت شکستن یا آسیب‌دیدن بر اثر سقوط، ضربه یا هر آسیب دیگر فیزیکی است.
البته این سرویس فقط شامل گزارش‌های ثبت شده در مدت زمان 3 ماه از تاریخ فعال‌سازی گوشی است و برای هر دستگاه فقط یک‌بار قابل استفاده است.
بر این اساس کاربران در صورت آسیب‌دیدن صفحه نمایش گوشی هوشمندشان لازم است با شماره 42000-021 تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنند و هماهنگی‌های لازم به این شکل انجام می‌شود تا گوشی از درب منزل یا محل کار کاربران دریافت شود.

این خدمات به شکل کاملا رایگان ارایه می‌شود، بنابراین کاربران برای دریافت این سرویس یا باید رسید خرید و جعبه را به یکی از مراکز خدمات هواوی تحویل دهند یا با مرکز خدمات هواوی به شماره 42000-021 تماس بگیرند.
سرویس VIP هواوی شامل دستگاه‌هایی است که دارای ضمانت اصلی هواوی در ایران باشند. برای اطمینان از اصل بودن ضمانت اصلی هواوی لازم است کاربران هنگام خرید گوشی، کد IMEI دستگاه خود را به شماره 100042000 پیامک کنند و در صورت تایید گارانتی، اقدام به خرید کنند.
جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 42000-021 (مرکز خدمات هواوی) تماس بگیرید.

منبع: هواوی
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر