هوندا تصمیم دارد به ریشه های خود در گذشته باز گردد

هوندا تصمیم دارد به ریشه های خود در گذشته باز گردد
مدیرعامل هوندا، تاکاهیرو هاچیگو، در توکیو اعلام کرد که قصد دارد در نحوه ی ساخت خودروهای این خودروساز پرفروش تغییراتی ایجاد کند. قدمی در راستای کاهش این تصور که خودروهای جدید هوندا به جای طراحان هنرمند، توسط یک «شورا» طراحی شده اند.
  • جدیدترین بازی ها
مدیرعامل هوندا، تاکاهیرو هاچیگو، در توکیو اعلام کرد که قصد دارد در نحوه ی ساخت خودروها تغییراتی ایجاد کند. در راستای کاهش این تصور که خودروهای جدید هوندا به جای یک طراح هنرمند، توسط یک شورا طراحی شده اند.
برنامه ی هاچیگو کاملاً در نقطه ی مقابل، رویکرد مدیرعامل قبلی هوندا، یعنی تاکانوری ایتو قرار می گیرد. برای شروع، هاچیگو دست مهندسین را در فرایند طراحی و تولید باز تر خواهد گذاشت و از طرف دیگر مسئولین بازاریابی و بخش فروش را محدود تر خواهد کرد.
به گفته ی یک مدیر ارشد هوندا: طی این سال ها، فرایند ساخت خودروهای ما پیچیده و کند شد، با به کارگیری تعداد بسیار زیادی از مهندسین و نیروهای بازاریابی. این ها موجب شد به مرور زمان، محصولات ما به خودروهایی بی روح و کسل کننده تبدیل شوند.
http://officeoffinance.com/wp-content/uploads/2014/04/soichiro_honda_senna_prost.jpg
سوییشیرو هوندا در بین رانندگان افسانه ای فرمول یک، آیرتون سنا(سمت چپ) و آلن پروست(سمت راست)

از نگاه بسیاری از مشتری ها و طرفداران برند هوندا، شرکت از مسیر اصیل خود خارج شده است، یعنی ساختن خودرو های با تمرکز به روی راننده به تاکید بنیانگذار هوندا، سوییچیرو هوندا. البته مشاهده ی تاثیرات این تغییر رویکرد کمپانی چند سال زمان خواهد برد، اما این تغییر مسیر به نظر به جا می آید.

منبع: Leftlanenews
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر