هیدئو کوجیما رسما از شرکت کونامی جدا شد

هیدئو کوجیما رسما از شرکت کونامی جدا شد
در نهایت هیدئو کوجیما، خالق سری محبوب و پرطرفدار Metal Gear Solid، رسما جدایی خود از شرکت کونامی را اعلام کرد. اما ادامه راه این بازی‌سازی افسانه‌ای چه خواهد بود؟
  • جدیدترین بازی ها
پس از ماه‌ها کشمکش و اختلاف میان شرکت کونامی و هیدئو کوجیما، در نهایت کوجیما به صورت رسمی اعلام کرد که از این شرکت جدا شده است. اختلافات وی و کونامی در پی سیاست‌های غلط و غیرقابل توجیه این شرکت آغاز شده بود که تا چندی پیش نیز ادامه داشت.

اما کوجیما پس از جدا شدن از شرکت کونامی، چه هدفی را دنبال خواهد کرد؟ به نظر می‌رسد وی قصد دارد در آینده‌ای نزدیک، محصولی جدید و انحصاری را برای کنسول پلی‌استیشن 4 عرضه کند. پس اعلام این خبر، ویدئویی از هیدئو کوجیما و اندرو هاوس، رئیس بخش‌ سرگرمی‌های سونی منتشر شد که همکاری نزدیک و مستقیم کوجیما و سونی را تایید کرد.کوجیما رسما در این ویدئو اعلام کرد که استودیو مستقل جدید خود را تاسیس کرده است و اولین محصول آن‌ها در این استودیو، یک بازی انحصاری برای پلی‌استیشن 4 خواهد بود. اگرچه در این ویدئو هاوس به اهمیت سری متال گیر برای کنسول پلی‌استیشن اشاره می‌کند، به نظر می‌رسد کوجیما قصد دارد فرنچایز جدیدی را آغاز کند.

بی‌شک طرفداران هیدئو کوجیما، در انتظار هستند تا محصول این بازی‌سازی افسانه‌ای و محبوب را هرچه سریع‌تر تجربه کنند. حتی ممکن است بار دیگر شاهد همکاری کوجیما، گیلرمو دل تورو و نورمن ریداس در خلق اثری جدید باشیم؛ محصولی که می‌تواند در ادامه پروژه نا تمام P.T ساخته شود.

نظر شما چیست؟ آیا سیاست‌های غلط و غیر منطقی کونامی، می‌تواند این شرکت را در آینده با مشکل مواجه کند؟

منبع: VG247
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر