واتس اپ به زودی از GIF پشتیبانی می کند

واتس اپ به زودی از GIF پشتیبانی می کند
این روزها تصاویر GIF به روشی جالب و البته هیجان‌انگیز برای داشتن یک مکالمه مجازی تبدیل شده‌اند. آیا در نهایت تیم واتس‌اپ تصمیم گرفته تا این فرمت تصویری را در اختیار کاربران خود قرار بدهد؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
داشتن یک مکالمه مجازی که فاقد اموجی‌ها یا حتی تصاویر متحرک (GIF) باشد، می‌تواند بسیار کسل‌کننده به نظر برسد. اموجی‌ها روش خوبی برای بامزه‌تر کردن یک مکالمه هستند. پیام‌های صوتی نیز می‌توانند شیوه راحت‌تری از مکالمه را در اختیار ما قرار بدهند. اما همه ما می‌دانیم که وقتی نوبت به ابراز احساسات یا واکنش دقیق فرا برسد، هیچ‌چیز به اندازه GIF نمی‌تواند منظور ما را به فرد مقابل منتقل کند.

اکنون به نظر می‌رسد که تیم اپلیکیشن واتس‌اپ نیز از چنین موضوعی آگاه است و قصد دارد در جدیدترین آپدیت این برنامه، ویژگی استفاده از GIF را در اختیار افراد بگذارد. این موضوع توسط حساب کاربری @WABetaInfo در توییتر مشخص شده بود؛ فردی که تغییرات در نسخه‌های آزمایشی اپلیکیشن واتس‌اپ را دنبال می‌کند. بر اساس اطلاعات منتشرشده توسط این حساب، نسخه 2.16.7.1 از اپلیکیشن واتس‌اپ به کاربران اجازه می‌دهد تا با فرستادن لینک تصاویر گیف، از آن‌ها استفاده کنند. همچنین برنامه قابلیت پخش خودکار این محتوا را خواهد داشت. البته به نظر می‌رسد که این ویژگی، تنها با لینک یک GIF کار می‌کند و از ارسال گیف توسط دستگاه شما خبری نخواهد بود. به علاوه، برنامه این امکان را به شما می‌دهد تا از یک گیف، تصویر بسازید.البته دو نکته کاملا عجیب یا بهتر است بگوییم «نامناسب» درباره این ویژگی در اپلیکیشن واتس‌اپ وجود دارد. اول اینکه عدم امکان ارسال GIF به صورت مستقیم از دستگاه، می‌تواند کار را بسیار مشکل کند؛ چراکه کم‌تر پیش می‌آید تا به لینک مستقیم یک گیف دسترسی داشته باشیم. نکته بعدی که دلیلی برای وجود آن نمی‌بینیم، امکان ذخیره تصویر از یک GIF است.

نظر شما چیست؟ اگر واتس‌اپ چنین ویژگی را به برنامه خود اضافه کند، نحوه استفاده از آن باید چگونه باشد؟


منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (2 عدد)

ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 14 تیر 1395
عالی اگه واتس آپ از گیف پشتیبانی کنه

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر