وان‌پلاس تاریخ عرضه اندروید مارشملو برای دستگاه‌های خود را اعلام کرد

وان‌پلاس تاریخ عرضه اندروید مارشملو برای دستگاه‌های خود را اعلام کرد
درنهایت شرکت وان‌پلاس تاریخ عرضه بروزرسانی اندروید 6 مارشملو را برای محصولات خود مشخص کرد. با نقدستان همراه باشید تا به بررسی جزئیات این بروزرسانی بپردازیم.
  • جدیدترین بازی ها
اگر شما هم یکی از دارندگان 3 دستگاه OnePlus One، OnePlus 2 یا OnePlus X هستید، حتما می‌دانید که این سه دستگاه هنور هم با نسخه قدیمی اندروید، یا با ROMهایی بر پایه نسخه اندروید کار می‌کنند. اما سوال اصلی اینجاست: در چه تاریخی شاهد عرضه بروزرسانی اندروید 6 مارشملو برروی این محصولات خواهیم بود؟

شرکت وان‌پلاس بالاخره در فروم رسمی خود جزئیاتی را از عرضه این بروزرسانی بیان کرد. بر اساس پستی که کارل پی، یکی از موسسان شرکت وان‌پلاس در فروم رسمی این شرکت منتشر کرد، هر دو دستگاه OnePlus One و OnePlus 2 در فصل اول سال 2016 بروزرسان اندروید 6 مارشملو را دریافت خواهند کرد.اما در این بین تکلیف گوشی OnePlus One که از رام اکسیژن OS استفاده می‌کند چیست؟ شرکت وان‌پلاس می‌گوید بیلدهای مربوط به این رام را برای دریافت این سیستم عامل، بروزرسانی خواهد کرد. پس بهتر است کمی صبور باشید. اما کارل پی در میان صحبت‌های خود جزئیات دقیقی از زمان عرضه این بروزرسانی برروی گوشی تازه معرفی شده‌ی OnePlus X بیان نکرد.

او در اینباره می‌گوید: «ما سخت در تلاش هستیم تا اندروید مارشملو را به OnePlus X بیاوریم. ما این بروزرسانی را در زمانی (نامشخص) عرضه خواهیم کرد.»

اما درحال حاضر می‌توان با اطمینان گفت که اگر شما یکی از دارندگان دو گوشی OnePlus One یا OnePlus 2 هستید، بروزرسانی اندروید 6 مارشملو را در اوایل سال 2016 دریافت خواهید کرد.منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر