واچ داگز 2 قبل از آوریل سال 2017 از راه می‌رسد

واچ داگز 2 قبل از آوریل سال 2017 از راه می‌رسد
به تازگی شرکت یوبی‌سافت در جدیدترین گزارش مالی خود، به عنوان «واچ داگز 2» اشاره کرده است. بر اساس این گزارش، شرکت یوبی‌سافت قصد دارد ادامه‌ای را برای این بازی محبوب عرضه کند.
  • جدیدترین بازی ها
شکی نیست که با موفقیت عنوان واچ داگز، یوبی‌سافت در فکر عرضه ادامه‌ای برای آن باشد. البته پیش از این نیز خبر ساخت نسخه بعدی این بازی تایید شده بود، اما هیچ‌گاه اطلاعات یا جزئیات خاصی از آن توسط یوبی‌سافت منتشر نشد. اما این شرکت در جدیدترین گزارش مالی از درآمد‌های جاری خود، به نام «واچ داگز 2» اشاره کرده است. بر اساس این گزارش، نسخه بعدی واچ داگز قبل از آوریل سال 2017 روانه بازار می‌شود.

این گزارش که روز گذشته منتشر شده است، جزئیاتی از برنامه این شرکت برای سال مالی 2016 تا 2017 را نشان می‌دهد؛ سال مالی که از اول آوریل سال 2016 تا 31 مه 2017 ادامه خواهد داشت. بر اساس این گزارش، عناوین South Park: The Fractured But Whole، Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands، For Honor و همچنین «نسخه بعدی واچ داگز» در بازه زمانی ذکر شده عرضه خواهند شد.اما این تنها چیزی است که می‌توانیم از بازی بعدی واچ داگز مشاهده کنیم. در این گزارش مالی، هیچ‌ اشاره‌ای به خود بازی یا زمان مشخصی از عرضه آن نشده است. حتی در این گزارش نمی‌توانیم عنوان مشخصی را برای بازی بعدی مشخص کنیم. پس فعلا می‌توان آن را تا زمان معرفی رسمی، با عنوان «واچ داگز 2» شناخت.

بر اساس شایعات گذشته، نسخه بعدی واچ داگز در شهر سن فرانسیسکو رخ می‌دهد و پیش از پایان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. تا کنون یوبی‌سافت هیچ واکنشی نسبت به اطلاعات منتشر شده از این محصول نداشته است. بازی واچ داگز برای اولین بار در مه سال 2014 روانه بازار شد و داستان آن در شهر شیکاگو جریان داشت.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر