وبسایت نیسان توسط گروه انانیموس هک شد

وبسایت نیسان توسط گروه انانیموس هک شد
بعد از یک حمله ی سایبری، وبسایت شرکت خودروسازی نیسان از کار افتاد. گروهی از هکرهای موسوم به «گروه آنانیموس» مسئولیت این کار را پذیرفتند. هدف آن ها ایجاد یک کمپین اعتراضی برای جلوگیری از صید نهنگ و دلفین بوده است.
  • جدیدترین بازی ها
بعد از یک حمله ی سایبری، وبسایت شرکت خودروسازی نیسان از کار افتاد. گروهی از هکرهای موسوم به «گروه آنانیموس» مسئولیت این کار را پذیرفتند. هدف آن ها ایجاد یک کمپین اعتراضی برای جلوگیری از صید نهنگ و دلفین می باشد.

http://mitechnews.com/wp-content/uploads/2015/11/anonymous-psn-hacker.jpg

هر دو وبسایت جهانی و ژاپنی نیسان هک شدند. گروه انانیموس گفته است که از طرف کمپین OpWhales این کار را کرده است. با این انگیزه که آگاهی عموم را در مورد صید دلفین و نهنگ برای غذا؛ افزایش دهد.  شکار نهنگ و دلفین تنها در سه  کشور ژاپن، نروژ و ایسلند، به صورت قانونی انجام می شود و می توان گفت که امروز، ژاپنی ها در صید دلفین رتبه نخست را دارند.
البته روشن نیست که صید نهنگ و دلفین چه ارتباطی به نیسان دارد، اما می توان علت انتخاب این شرکت توسط گروه انانیموس به علت این است نیسان یک شرکت برجسته تمام ژاپنی به حساب می آید. بلافاصله پس از حمله ی سایبری، نیسان برای حفاظت از اطلاعات مشتریانش، وبسایت های خود را کاملاً بست.
انانیموس یک گروه بدون رهبر بوده که به صورت خودسر، از مهارت های سایبری اعضای خود برای ترویج مسائل اجتماعی دنیا استفاده می کند. همانطور که در جریان تیراندازی های پلیس آمریکا به آمریکایی های آفریقایی تبار و تیراندازی های پاریس، این گروه دست به هک شد.

منبع: carbuzz
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر