وجود سلاح در بازی Resident Evil 7 تایید شد

وجود سلاح در بازی Resident Evil 7 تایید شد
با توجه به رده‌ بندی سنی بازی Resident Evil 7 از سوی ESRB، اطلاعات جدیدی در مورد داستان و وجود چند نوع سلاح در بازی منتشر شده است. با نقدستان و جزییات این خبر همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بازی Resident Evil 7 در جریان کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 2016 معرفی شد و واکنش‌های متفاوتی را از سوی طرفدارها در پی داشت. همان روز یک دموی قابل بازی (Resident Evil 7: The Beginning Hour demo) نیز از بازی منتشر شد که یادآور دموی P.T بود و شباهت‌های اندکی نیز با آن داشت. اما درنهایت اطلاعات زیادی از بازی در آن دمو فاش نشد و تنها مشخص شد که با یک بازی اول شخص و کاملا متفاوت طرف خواهیم بود که هیچ شباهتی به نسخه‌های اصلی مجموعه Resident Evil ندارد. 

به لطف سازمان رده‌بندی سنی بازی‌های ویدیویی (ESRB) اطلاعات جدیدی از بازی منتشر شد که خبر از وجود سلاح در بازی می‌دهد. البته این توضیحات خیلی زود از روی وبسایت ESRB حذف شد و خوشبختانه منبع خبر توانسته به سرعت این اطلاعات را منتشر کند. بر اساس این اطلاعات در بازی جدید سلاح‌های فراوانی مانند کُلت، شات‌گان، شعله‌افکن، مواد منفجره و اره برقی وجود دارند و از آن‌ها استفاده خواهید کرد. با وجود چنین سلاح‌هایی حتما دشمن‌های گوناگونی نیز در بازی وجود خواهد داشت و بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی ESRB شاهد صحنه‌های بسیار خشنی در بازی خواهیم بود. همچنین الفاظ نامناسب زیادی نیز در بازی بکار رفته است که با وجود تمام این دلایل، قطعا با یک بازی بزرگسالانه و خشن طرف خواهیم بود. 

مسچیکا کاواتا تهیه کننده بازی اخیرا در صحبت‌های خود به این موضوع اشاره کرده بود که کپکام تاکنون و در نمایش‌های بازی Resident Evil 7 علاقه‌ای که نشان دادن مبارزه‌ها نداشته است. به‌نظر می‌رسد تنها چیزی که کپکام با نمایش‌های مرموز خود از بازی روی آن تاکید دارد، اتمسفر ترسناک بازی در کنار القای حس معماگونه بازی بوده است. به گفته کاواتا به زودی شاهد نمایش‌های دقیق‌تری از بازی خواهیم بود و احتمالا باید منتظر نمایش سلاح‌ها و دشمنان موجود در بازی نیز باشیم. کاواتا در رابطه با موضوع مقایسه بازی Resident Evil 7 با دموی P.T نیز اظهار نظر جالبی داشته و از شروع ساخت بازی Resident Evil 7 قبل از انتشار دموی P.T سخن گفته است. 
وبسایت ESRB همچنین اطلاعات مختصری از داستان بازی منتشر کرد که بر اساس آن شخصیت اصلی بازی ایتان (Ethan) نام دارد و در یک کلبه متروکه به دنبال همسر خود می‌گردد. این موضوع را هم نباید فراموش کنیم که برخلاف بازی‌های قبلی با یک شخصیت کاملا معمولی طرف هستیم که آموزش خاصی ندیده و مسلما توانایی‌های کمتری نسبت به شخصیت‌های بازی‌های قبلی در استفاده از سلاح‌ها و مبارزه با دشمنان خواهد داشت. 

بازی Resident Evil 7 در تاریخ 5 بهمن ماه امسل برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین هدست واقعیت مجازی Playstation VR نیز از این بازی پشتیبانی می‌کند. 

منبع: Gamespot
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر