وجود مدارکی از گوشی جدید ال‌جی در FCC

وجود مدارکی از گوشی جدید ال‌جی در FCC
یک گوشی جدید از شرکت ال‌جی توانسته گواهی FCC را دریافت کند. بر اساس اطلاعاتی که از این گواهی موجود است، به نظر می‌رسد این دستگاه همان ال‌جی جی4 با قابلیت شارژ بی‌سیم باشد.
  • جدیدترین بازی ها
در چندماه اخیر استفاده از تکنولوژی شارژ بی‌سیم میان استفاده کنندگان تلفن هوشمند، به محبوبیت بسیار خاصی رسیده است. از این رو مشاهده نکردن چنین ویژگی جالب توجهی در پرچمدار سال 2015 ال‌جی، یعنی جی 4، کمی عجیب به نظر می‌رسید. از طرفی ال‌جی کاوری با نام Quick Circle را روانه بازار کرده است که این قابلیت را به گوشی جی 4 اضافه می‌کند، اما برای خرید آن باید مبلغی معادل 60 دلار هزینه کنید.

در مناطق EMEA (اروپا، خاورمیانه و آفریقا) جی 4 با نام LG 815 شناخته می‌شو که ممکن است برعکس شناخته شدن آن با چند نام توسط شرکت‌های مخابراتی گوناگون، نام کد این گوشی در سطح جهانی باشد. در آمریکا، نسخه‌ای که شرکت AT&T آن را عرضه می‌کند با نام LG H810 شناخته می‌شود. از طرفی دیگر نسخه‌ای که شرکت T-Mobile آن را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد با نام H811 عرضه می‌شود. دو شرکت Sprint و Verizon نیز این گوشی هوشمند را به ترتیب با نام‌های LS991 و VS986 در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهند. تنها بخشی از این گوشی‌ها که با یکدیگر تفاوت دارند خطوط ارتباطی 3G و 4G LTE است.دستگاهی که امروز در اسناد منتشر شده از سوی FCC وجود دارد، با نام LG H815PX در این سند خودنمایی می‌کند؛ نامی که با نسخه درحال فروش در مناطق آمریکای جنوبی و آفریقای جنوبی با نام LG H815P تقریبا یکی است. متاسفانه اطلاعات موجود در اسناد FCC، اطلاعات زیادی را درباره مشخصات فنی این دستگاه مشخص نمی‌کند. تنها نکته‌ای که درمورد سخت‌افزار این دستگاه به چشم می‌خورد، قابلیت استفاده از فناوری شارژ بی‌سیم است. احتمال دارد با نسخه‌ای جدید و بروز شده از گوشی جی 4 مواجه باشیم؛ اما هنوز چیزی درباره میزان دیگر تغییرات در این گوشی، چیزی نمی‌دانیم.

نباید از این موضوع چشم پوشی کرد که بیشتر دستگاه‌هایی که گواهی FCC را دریافت می‌کنند، درواقع در آمریکا فروخته نمی‌شوند. اما باید منتظر ماند و دید این گوشی جدید، که هم اکنون با نام رمز LG H815PX شناخته می‌شود، چه تفاوت‌هایی با نسخه فعلی دارد.

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر