ورایزن و گوگل در تلاش برای خرید یاهو هستند

ورایزن و گوگل در تلاش برای خرید یاهو هستند
مدت‌هاست در حال شنیدن جزئیاتی از فروخته شدن شرکت یاهو هستیم. اکنون بر اساس جزئیات جدیدی که فاش شده است، احتمال دارد خریداران بزرگی در انتظار تصاحب این شرکت باشند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بر اساس گفته‌های وب‌سایت بلوم‌برگ، تجارت وب شرکت یاهو هفته آینده میزبان بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری است تا درباره خرید آن تصمیم‌گیری کنند. بر اساس اطلاعات موجود، شرکت ویرایزن یکی از نامزدهای موجود برای خریداری یاهو است که خود را برای روز مشخص آماده می‌کند. البته این گزارش در ادامه ادعا می‌کند که گوگل، یکی دیگر از رقبایی است که سعی می‌کند یاهو را تصاحب کند.

البته تصمیم موجود مبنی بر فروش یاهو آن‌چنان هم دور از ذهن نبود. مدت زیادی می‌شود که فعالیت‌های این شرکت در زمینه وب، به‌هیچ عنوان در حد رقبای موجود نیست. گوگل و بسیاری دیگر از رقبای موجود در عرصه وب و فناوری‌های مرتبط، سال‌هاست مسیر پیشرفت را سپری می‌کنند اما یاهو، هیچ پیشرفتی در زمینه کاری خود نداشته است. درواقع بر اساس گزارش وب‌سایت Re/code، سود یاهو به دلیل کاهش 20 درصدی درآمد کلی، با 15 درصد کاهش مواجه خواهد شد.اگر شرکت ورایزن یاهو را تصاحب کند، یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های آن‌ها جایگزین کردن Marissa Mayer، مدیر‌عامل فعلی یاهو با Tim Armstrong مدیرعامل شرکت AOL خواهد بود. به نظر می‌رسد هدف اصلی ورایزن از خرید یاهو، ترکیب کردن آن با شرکت AOL باشد تا هر دو شرکت به‌عنوان زیرمجموعه ورایزن، فعالیت خود را ادامه بدهند.

گزارش بلوم‌برگ در ادامه مدعی می‌شود که احتمالا مایکروسافت، یکی دیگر از متقاضیان خرید یاهو است. البته این منبع در ادامه می‌گوید که آن‌ها در این خرید جدی نیستند و مایکروسافت با پیروز نشدن در تصاحب یاهو، با مشکل بزرگی مواجه نمی‌شود.

نظر شما چیست؟ آیا یاهو می‌تواند بدون فروش خود از وضیعت فعلی خارج شود؟ نظرات خود را با نقدستان در میان بگذارید.

منبع: Android Authority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر