وقتی احتمال عرضه پلی استیشن 5 زیر سوال می رود

وقتی احتمال عرضه پلی استیشن 5 زیر سوال می رود
احتمالا همه ما در چندسال آینده و بعد از سپری کردن لحظات بسیار خوب با پلی‌استیشن 4، در انتظار نسخه بعدی آن یعنی پلی‌استیشن 5 هستیم. اما عرضه آن دقیقا در چه تاریخی و به چه صورتی انجام می‌شود؟ با نقدستان همراه باشید تا اولین اطلاعات از نسل بعدی پلی‌استیشن را مرور کنیم.
  • جدیدترین بازی ها
در سال‌های اخیر، عرضه کنسول‌های بازی زیادی را مشاهده کرده‌ایم. با عرضه هر کنسول، قطعا انتظار ما از عملکرد آن‌ها بیشتر و بیشتر می‌شود؛ اما موضوع این است که عملکرد بهتر، معمولا به طراحی مجدد و استفاده از سخت‌افزار قوی‌تر نیاز دارد. البته معمولا بعد از گذشت 2 الی 3 سال از عرضه یک کنسول، می‌توانیم نسخه‌های کوچک‌شده و البته جمع‌وجور آن‌ها را مشاهده کنیم.

البته این روند سنتی و همیشگی که هم‌اکنون در انتظار آن هستیم، ممکن است کاملا عوض شود. شوهای یوشیدا (Shuhei Yoshida)، مدیر بخش پلی‌استیشن در شرکت سونی، به‌تازگی مصاحبه جدیدی را در رابطه با پلی‌استیشن و آینده آن انجام داده است. وی در پاسخ به سوال مربوط به پلی‌استیشن 5 (Playstation 5)  و مشخصات احتمالی آن، جواب نامشخصی به خبرنگار داده که باعث شده تا سوالات جالبی در ذهن ما ایجاد شود. درواقع وی هنگامی که از پلی‌استیشن 5 و حضور آن صحبت می‌کرد، به‌صورت مداوم کلمه «اگر» را به کار می‌برد.بر اساس گفته‌های فرد مصاحبه‌کننده، یوشیدا درباره احتمالا وجود پلی‌استیشن 5 کاملا تردید دارد. درواقع گفته‌های جدید یوشیدا و اطلاعاتی که از نسخه به‌روز شده پلی‌استیشن 4 در دست داریم، بار دیگر به شایعات عدم عرضه کنسول جدید و ارتقای سخت‌افزار فعلی دامن می‌زند. درواقع اگر جزئیات موجود حقیقت داشته باشند، سونی قصد دارد تا نسخه جدیدی از پلی‌استیشن 4 را عرضه کند که از سخت‌افزار قوی‌تری برخوردار است.

البته به نظر نمی‌رسد سونی در انجام چنین کاری تنها باشد. بنا بر جزئیات موجود، مایکروسافت نیز شرکت دیگری است که احتمالا برنامه ارتقای سخت‌افزاری ایکس‌باکس وان را در نظر می‌گیرد. اگر چنین چیزی حقیقت داشته باشد، باید گفت دیگر خبری از کنسول‌های جدید نخواهد بود. البته هیچ‌چیز در آینده مشخص نیست. اما چیزی که می‌توانیم از حرف‌های یوشیدا متوجه شویم، شک و ابهام در عرضه نسخه بعدی پلی‌استیشن است.


منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر