ویدیوی اسلوموشن اس7 شما پرش دارد؟ این مشکل مختص گوشی شما نیست!

ویدیوی اسلوموشن اس7 شما پرش دارد؟ این مشکل مختص گوشی شما نیست!
گلکسی اس7 و اس7 اج از معدود گوشیهایی هستند که در گروه دیوایس های با قابلیت فیلمبرداری اسلوموشن 240 فریم بر ثانیه جای می گیرند. این گروه شامل نکسوس 6P و آخرین مدلهای آیفون نیز می شود. ولی با بیشتر شدن تعداد افرادی که اس7 خود را دریافت کرده اند کم کم شکایت هایی از مشکل در فیلمبرداری اسلوموشن این گوشی به گوش می رسد!
  • جدیدترین بازی ها
صاحبان گوشیهای گلکسی اس7 فیلمهای گرفته شده با گوشی خود را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته اند که نشان می دهد فیلم های ضبط شده با سرعت 240 فریم بر ثانیه دچار پرش هستند. به نظر می رسد این مشکل در مورد مدلهایی که از اسنپ دراگون 820 استفاده می کنند شایع تر می باشد. درحالیکه اس7 در بازار آمریکا از پردازشگر کوالکام اسنپ دراگون 820 استفاده می کند در  بخش اعظم بازار آسیا و اروپا پردازشگرهای اگزینوس 8890 ساخت خود سامسونگ مورد استفاده قرار گرفته اند.
سامسونگ هنوز هیچ جوابی به این شکایت ها نداده است، ولی حدس می زنیم از همین الان دارند بر روی راه حلش کار می کنند. به نظر می رسد در حال حاضر کاری از دست کاربران بر نمی آید، البته گفته می شود در صورت استفاده از حافظه ی جانبی باید micro SDهای سرعت بالا را انتخاب کنید تا بتوانند برای ضبط حجم اطلاعات مورد نیاز 240 فریم بر ثانیه جوابگو باشند.
در ادامه فیلم اسلوموشن ضبط شده با اس7 اج با سرعت 240 فریم بر ثانیه را می توانید مشاهده کنید:
Loading the MediaPack player...


منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 17 فروردین 1395
اومدن ادای اپل رو در بیارن خراب کردن ، خو گوشی نمیکشه چرا اسلوموشن میزارین روش!

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر