ویدیوی گیم‌پلی بازی Outlast 2 منتشر شد

ویدیوی گیم‌پلی بازی Outlast 2 منتشر شد
بازی Outlast 2 که در ماه‌های قبل به‌صورت رسمی معرفی شده بود و اطلاعات چندانی از آن در دسترس نبود. امروز و با انتشار ویدیویی، بخشی از گیم‌پلی این بازی ترسناک به نمایش درآمد. با نقدستان و تماشای این ویدیو همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اگر به بازی‌های ترسناک علاقه‌مند هستید، حتما با بازی Outlast آشنایی دارد. این بازی در سال 2013 منتشر شد و به‌عنوان یک عناوین مستقل مورد توجه قرار گرفت. حال و بعد از گذشت کمتر از دو سال، استودیو Red Barrels با نسخه دوم بازگشته تا بار دیگر ترس را به جان بازیکنان بیندازد! این بازی مدتی قبل معرفی شده بود و حتی یک تیزر کوتاه از آن به‌نمایش در‌آمده بود. حالا و همان‌طور که پیش‌تر وعده داده شده بود، استودیو Red Barrels نمایشی کامل‌تر از Outlast 2 ارایه داده است. 
در Outlast 2 نیز مثل نسخه اول، سلاحی در کار نخواهد بود و تنها چیزی که در اختیار دارید یک دوربین فیلمبرداری است! به‌نظر می‌رسد کاربرد این دوربین بیشتر از نسخه اول شده، چرا که با محیط‌های تاریک‌تری مواجه هستیم و دیدن اطراف بدون وجود این دوربین و قابلیت دید در شب آن غیر ممکن است. وقایع Outlast 2 در یک مزرعه اتفاق می‌افتد و این در حالی است که بازی اول در یک تیمارستان و فضایی بسته اتفاق می‌افتاد. همین موضوع باعث بزرگتر شدن محیط بازی و سخت‌تر شدن پیدا کردن راه‌های فرار شده است. شما را به تماشای دقایقی از گیم‌پلی بازی Outlast 2 دعوت می‌کنیم:
Loading the MediaPack player...
همان‌طور که در تریلر نیز مشاهده کردید، المان‌های اصلی بازی در بخش مخفی‌کاری حفظ شده و نیاز به مخفی شدن در محیط به‌شدت حس می‌شود. این‌بار و به‌جای مخفی شدن زیر یک تخت یا درون کمد‌ها، می‌توانید زیر آب هم مخفی شوید! همچنین می‌توانید از پوشش گیاهی مزرعه برای حرکت در محیط و مخفی ماندن از چشم دشمنان شیطانی استفاده کنید. همان‌طور که اشاره شد دوربین مهم‌ترین وسیله‌ای است که دراختیار دارید و مثل نسخه اول، برای روشن نگه داشتن این دوربین نیاز به باتری خواهید داشت. 
بازی Outlast 2 ساخته استودیو Red Barrels امسال منتشر می‌شود و هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار آن درنظر گرفته نشده است. 

منبع: Gamespot
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر