ویندوز 10 موبایل در سال 2016 برای دستگاه‌های ویندوز 8 عرضه خواهد شد

ویندوز 10 موبایل در سال 2016 برای دستگاه‌های ویندوز 8 عرضه خواهد شد
اگر شما هم یکی از دارندگان سری لومیا هستید، باید تا سال 2016 برای دریافت بروزرسانی ویندوز 10 صبر کنید. اما دلیل این موضوع چیست؟
  • جدیدترین بازی ها
همیشه دسترسی به آخرین نسخه از سیستم عامل، می‌تواند نقش مهمی در تجربه کاربری شما از یک محصول داشته باشد. اگر شما هم یکی از دستگاه‌های سری لومیا را در اختیار دارید و از ویندوز 8.1 در این دستگاه‌ها استفاده می‌کنید، بهتر است به جزئیات این خبر توجه داشته باشید. اخیرا مایکروسافت بیانیه‌ای منتشر کرده بود که در آن به انتشار بروزرسانی ویندوز 10 بر روی دستگاه‌های قدیمی در سری لومیا اشاره می‌شد. اما اکنون، به نظر می‌رسد نباید در انتظار عرضه این بروزرسانی تا قبل از کریسمس امسال باشیم. حتی برخی از منابع، به انتشار آن در اوایل سال بعدی اشاره می‌کنند.در گذشته مایکروسافت اعلام کرد دستگاه‌های لومیا که دارای ویندوز 8.1 هستند، تا انتهای این ماه بروزرسانی ویندوز 10 را دریافت خواهند کرد. با توجه به این موضوع که هم اکنون در اواسط ماه میلادی قرار داریم و همچنان خبری از عرضه این بروزرسانی نیست، اختمال می‌دهیم گزارش ZDNet مبنی بر موکول شدن این بروزرسانی به اوایل سال 2016 حقیقت داشته باشد.

هنوز نمی‌دانیم دلیل تاخیر در عرضه این بروزرسانی چیست؛ اما باید گفت تاریخ بعدی که اعلام شده است، جزئیات زیادی را با خود به همراه ندارد. تنها کاری که می‌توان درحال حاضر انجام داد، انتظار برای دریافت این بروزرسانی است.


منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر