ویژگی‌های جدید ویندوز 10 موبایل بیلد 14364 اعلام شد

ویژگی‌های جدید ویندوز 10 موبایل بیلد 14364 اعلام شد
اعضای «حلقه سریع» مایکروسافت، امشب آپدیت جدید ویندوز 10 موبایل را دریافت خواهند کرد. در این آپدیت، ایراداتی در زمینه ظاهر سیستم‌عامل، کورتانا و مایکروسافت اج برطرف شده، اما مشکلاتی در گوشی‌های دو سیم‌کارته دیده می‌شود. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
کاربرانی که عضو «حلقه سریع» (Fast Ring) مایکروسافت هستند، آپدیت‌های جدید ویندوز موبایل را زودتر از دیگر کاربران دریافت می‌کنند. اما این کاربران در معرض باگ‌ها و مشکلاتی هم قرار دارند که از کارآیی سیستم عامل می‌کاهند. در نتیجه، کاربران معمولی ویندوز 10، شاید دیرتر به آپدیت‌های جدید دسترسی داشته باشند، اما سیستم عاملی که استفاده می‌کنند عاری از باگ‌ خواهد بود.

مدل 14364 ویندوز 10 موبایل به تازگی برای اعضای «حلقه سریع» عرضه شده است و مایکروسافت موارد بهبود یافته این مدل را اعلام کرده است:

منوی تنظیمات سیستم عامل از نظر ظاهری بهبود یافته است، برای مثال فاصله بین باکس‌های انتخاب کاهش یافته است. همچنین، در صفحاتی که احتیاج به زمانی برای بارگذاری دارند، روند بارگذاری نمایش داده می‌شود.

مواردی که لوگوی اپلیکیشن‌ها، با وجود دیده شدن در Action Center، در قسمت اعلان‌ها دیده نمی‌شدند، برطرف شده است.

موردی که ساعت همچنان از فعال بودن آلارم، با وجود خاموش شدن آن، خبر می‌دهد برطرف شده است.

موردی که کورتانا قبل از خواندن یک متن بوسیله بلوتوث از شما می‌خواهد تا گوشی خود را باز کنید، برطرف شده است.

ایراد کراش کردن مایکروسافت اج (Microsoft Edge) هنگام بررسی بعضی وب‌سایت‌ها برطرف شده است.

مواردی که قطع شدن از اسپیکرهای بلوتوثی منجر به رفتن گوشی به حال لرزش می‌شود، برطرف شده است.

این نسخه خالی از ایراد نیست و گزارش شده که در مواردی، هنگام استفاده از دو سیم‌کارت، دیتای سیم کارت دوم غیر فعال می‌شود. دو نسخه قبلی ویندوز 10 موبایل نیز برای گوشی‌های دو سیم کارته، دارای مشکلاتی بودند.


علاوه بر این، تغییرات حاصل شده در بخش Action Center باعث تغییر ترتیب آیکون‌های Quick Action شده است. شما می‌توانید ترتیب آیکون‌ها را با رفتن به منوی تنظیمات اعلان‌ها به حالت دلخواه خود برگردانید. بنا به گفته مایکروسافت، برای تنظیم آیکون‌ها، آن‌ها را لمس کرده، نگه دارید و سپس به مکان دلخواه خود ببرید اما به یاد داشته باشید که چهار آیتم موجود در ردیف اول به عنوان Quick Action های قابل نمایش سریع در دسترس خواهند بود.

این مدل امشب در دسترس قرار خواهد گرفت و اگر شما از کاربران «حلقه سریع» هستید با مراجعه به منوی آپدیت گوشی خود، می‌توانید آن را دریافت کنید.
منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر