پایه گذار اتریوم: احتمال به صفر رسیدن ارزش ارزهای دیجیتالی در هر زمان وجود دارد

پایه گذار اتریوم: احتمال به صفر رسیدن ارزش ارزهای دیجیتالی در هر زمان وجود دارد
Vitalik Buterin به عنوان پایه گذار ارز دیجیتالی رمزگذاری شده اتریوم معتقد است همچنان سرمایه‌گذاری‌های سنتی بهترین راهکار برای افزایش سرمایه به حساب می‌آیند. این چهره معروف دنیای ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده معتقد است ارزش ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده ممکن است هر لحظه به نزدیک صفر برسد.
  • جدیدترین بازی ها
پایه گذار ارز دیجیتالی رمزگذاری شده Ethereum معتقد است ارزهای دیجیتالی هنوز به ثبات و پایداری لازم نرسیده‌اند و این احتمال وجود دارد که ارز آن‌ها در هر زمان  و به صورت لحظه‌ای به نزدیک صفر برسد. این چهره سرشناس دنیای ارزهای دیجیتالی معتقد است افراد نباید سرمایه‌ زیادی را به خرید این ارزها اختصاص دهند. 

به تازگی بازار کریپتوکارنسی‌ها یا همان ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده چیزی حدود 100 میلیارد دلار از ارزش خود را تنها در یک روز واحد از دست داده است. بیت کوین به عنوان محبوب‌ترین ارز دیجیتالی این بازار در حالی به تازگی به ارزش حدود 11 هزار دلار دست پیدا کرده که در هفته گذشته ارزش آن تا 5947 دلار هم کاهش پیدا کرده بود. 
Vitalik Buterin به کاربران هم هشدار داده تا به افرادی که ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده را از طریق پلتفرم توییتر پیشنهاد می کنند اطمینان نکنند. 

منبع: cnbc
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر