پتنت جدیدی از نسل بعدی گوگل گلس منتشر شد

پتنت جدیدی از نسل بعدی گوگل گلس منتشر شد
بسیاری از عاشقان عرصه تکنولوژی ایده گوگل گلس را دوست داشتند. اما دلایلی همچون قیمت یا دسترسی به این محصول، بسیار از افراد را از خرید آن منصرف کرد. اما می‌توان انتظار تغییراتی اساسی را در نسل بعدی این عینک هوشمند داشت؟
  • جدیدترین بازی ها
پیش از این تصور می‌شود پروژه ساخت این گجت پوشیدنی تنها به بخش‌های تجاری و کاری – همچون محیط‌های پزشکی – ختم شود، اما شرکت گوگل قسمت ساخت گجت‌های پوشیدنی خود را با نام Project Aura تاسیس کرد. اکنون و البته با انتشار پتنتی از نسل بعدی گوگل گلس، می‌توانیم نگاهی اجمالی به محصول جدید بخش Project Aura داشته باشیم:در روز 24 نوامبر، اداره ثبت پتنت‌های تجاری در کشور آمریکا، پتنتی را از سوی شرکت گوگل در بخش «دستگاه‌های پوشیدنی با ساختار ورودی و خروجی» به ثبت رسانده است. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، این دستگاه یک بخش سربند دارد که به دور گوش و قسمتی از سر کاربر نصب می‌شود:


    

تصویر بعدی اجزای داخلی این دستگاه را نمایش می‌دهد:تصویر بعد به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان با تغییر حالت دستگاه، منویی که کاربر از این محصول می‌بیند را تغییر داد:باید به این موضوع اشاره کنیم که بر اساس این پتنت و البته اطلاعات موجود از آن، ممکن است نسل بعد گوگل گلس با رابط کاربری متفاوت و اهدافی گوناگون عرضه شود. پس باید در انتظار محصولی متفاوت از شرکت گوگل باشیم؛ چرا که این اطلاعات از احتمالات بالا و قابلیت‌های جدید این دستگاه سخت می‌گویند. چندی پیش بود که خبری مبنی بر عرضه یک گجت پوشیدنی از سوی Project Aura با اهداف «ورزشی» به دست آمد که قرار است درکنار دیگر محصولات جدید عرضه شودند.

البته با وجود تاریخ به ثبت رساندن این پتنت، مشخص نیست در چه تاریخی می‌توانیم نگاهی به محصول نهایی داشته باشیم. ممکن است این پتنت به محصولی واقعی تبدیل شود، یا حتی احتمال دارد هیچ‌وقت شاهد عرضه آن نباشیم. تنها زمان این موضوع را مشخص خواهد کرد.
منبع: Android Authority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر