پرندگان خشمگین به سینما باز می‌گردند

پرندگان خشمگین به سینما باز می‌گردند
در اوایل سال جاری شاهد عرضه انیمیشن The Angry Birds Movie بر اساس کاراکترهای بازی پرندگان خشمگین، ساخته استودیو Rovio بودیم که عملکرد خوبی در باکس آفیس داشت. اکنون استودیو Rovio نقشه‌های جدیدی برای این کاراکترها دارد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اگر از طرفداران بازی پرندگان خشمگین هستید و از فیلم «پرندگان خشمگین» (Angry Birds) نیز لذت برده‌اید، خبر خوبی برای شما داریم. استودیو Rovio، سازندگان بازی پرندگان خشمگین خبر از ساخت قسمت دوم انیمیشن پرندگان خشمگین داده‌اند که در ماه مه سال آینده اکران می‌شود.

استودیو Rovio که سال 2009 بازی پرندگان خشمگین را عرضه کرد، از آن زمان چندین بازی، انیمیشن، کامیک بوک و انواع اسباب بازی و عروسک را بر اساس این کاراکترها به بازار عرضه کرده است. فیلم The Angry Birds Movie که ماه مه 2016 اکران شد، 347 میلیون دلار فروش کرد، که با توجه به بودجه 73 میلیون دلاری آن، عملکرد بسیار موفقیت آمیزی داشته است.

این فیلم در هفته اول اکران خود در آمریکا، توانست فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی را شکست دهد و 38 میلیون دلار بلیط بفروشد. موفقیت این فیلم باعث شد تا استودیو Rovio پس از سه سال، دوباره به سوددهی برسد.

فیلم The Angry Birds Movie در نگاه منتقدان توفیق چندانی نداشت اما توانست نظر کودکان و طرفداران بازی‌های پرندگان خشمگین را به لطف کاراکترهای بامزه و صداپیشگان خوب خود، جلب کند.

کتی لورانتا (Kati Levoranta) در مصاحبه با وال استریت ژورنال خبر از ساخت قسمت دوم این فیلم داد اما اطلاعات بیشتری درباره دنباله این فیلم ارائه نکرد. مشخص نیست که آیا کارگردانان این فیلم، فرگال رایلی و کلی کیتیس و صداپیشگان آن، جیسون سوداکیس، جاش گد و دنی مک براید نیز دوباره حضور خواهند داشت.

منبع: Digital Trends
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر