پروژه Neo جایگزینی برای پلی استیشن 4 نخواهد بود

پروژه Neo جایگزینی برای پلی استیشن 4 نخواهد بود
صحبت‌ها از پروژه جدید سونی برای ارتقای سخت افزار پلی‌استیشن 4 ادامه دارد و این نگرانی وجود دارد که Neo به جایگزینی برای پلی‌استیشن 4 تبدیل شود. رییس بخش سرگرمی‌های سونی در رابطه با این موضوع توضیحاتی داده است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
پس از تایید نسخه ارتقا یافته پلی‌استیشن 4 با اسم رمز Neo، شاعات فراوانی در مورد آن پخش شد و نگرانی‌های بسیار زیادی در رابطه با جایگاه کنسول پلی‌استیشن 4 در بین دارندگان این کنسول به‌وجود آمد. شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida) رییس بخش سرگرمی‌های سونی در آخرین اظهارنظر خود اعلام کرد: «Neo تنها تکمیل کننده پلی‌استیشن 4 خواهد بود، نه جایگزین آن! »

یوشیدا اعلام کرد که Playstation Neo عمر کنسول پلی‌استیشن 4 را کاهش نمی‌دهد. این صحبت‌ها در حالی مطرح شده که یوشیدا طبق سیاست سونی در قبال Neo، هیچ اطلاعات رسمی از جزییات این کنسول ارایه نداد. قبل‌تر و در جریان نمایشگاه E3 2016، جیم رایان (Jim Ryan) ادعا کرده بود که معرفی و نمایش Neo نیازمند آماده شدن کامل این کنسول خواهد بود. با این حساب قرار است پس از آماده شدن این کنسول، سونی به‌صورت رسمی در مورد آن صحبت کند و احتمالا در یک مراسم به رونمایی از آن بپردازد. 

یوشیدا در ادامه صحبت‌های خود به کنسول جدید مایکروسافت (پروژه اسکورپیو) اشاره کرد. او اعلام کرد که از اقدام مایکروسافت در مورد معرفی این کنسول غافلگیر شده است: 
فکرش را نمی‌کردم که آن‌ها در مورد پروژه جدید خود صحبت کنند. کاری که آن‌ها انجام می‌دهند بسیار بسیار هیجان انگیز است.
کنسول ارتقا یافته پلی‌استیشن 4 با اسم رمز Neo، قرار است امکان اجرای بازی‌های پلی‌استیشن 4 با روزولوشن 4K را فراهم کند. این کنسول هیچ بازی انحصاری نخواهد داشت و تمام بازی‌های پلی‌استیشن 4 و Neo مشترکا عرضه می‌شوند. 

منبع: VG247
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر