پرینترهای اچ پی به قابلیت اجرای فرامین صوتی مجهز می‌شوند؛ چک کردن جوهر پرینتر با دستیارهای دیجیتالی

پرینترهای اچ پی به قابلیت اجرای فرامین صوتی مجهز می‌شوند؛ چک کردن جوهر پرینتر با دستیارهای دیجیتالی
اچ‌پی قرار است امکان استفاده از طیف وسیعی از قابلیت‌های پرینت یا مدیریت فرایند چاپ را با استفاده از دستیارهای دیجیتالی صوتی فراهم کند.
  • جدیدترین بازی ها
کنترل صوتی یا اجرای دستورات صوتی کاربران جدیدترین قابلیتی است که در حوزه تکنولوژی و محصولات الکترونیکی مصرفی شاهد هستیم. در همین راستا اچ‌پی نیز قرار است به زودی پرینترهای خانگی خود را به قابلیت اجرای فرمان‌های صوتی مجهز کند. این امر در قالب استفاده از دستیارهای دیجیتالی نظیر گوگل اسیستنت، آمازون الکسا و مایکروسافت کورتانا میسر خواهد شد. 

اچ‌پی این هفته از برنامه‌های جدید خود خبر داده است که امکان استفاده از این قابلیت جدید را به زودی برای کاربران پرینترهای خانگی میسر می‌سازد. این قابلیت جدید از طریق برقراری ارتباط پرینترها با محصولاتی نظیر اسپیکرهای هوشمند پیش روی مشتاقان قرار خواهد گرفت. به این ترتیب کاربران امکان پرینت گزینه‌های مورد نیاز خود را به طرق مختلف خواهند داشت. 
علاوه بر این، اچ‌پی پیش‌بینی کرده امکان طرح پرسش‌هایی نظیر آیا جوهر سیاه من رو به اتمام است؟ نیز فراهم خواهد شد. به این ترتیب در پاسخ از طرف دستیار دیجیتالی خود می‌توانید وضعیتی از پرینتر را دریافت کنید.

منبع: slashgear
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر