پشتیبانی از ماد به صورت رسمی برای Fallout 4 منتشر می‌شود

پشتیبانی از ماد به صورت رسمی برای Fallout 4 منتشر می‌شود
سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، شرکت بتسدا اطلاعاتی درباره تاریخ انتشار رسمی قابلیت استفاده از ماد در بازی نقش‌آفرینی اکشن Fallout 4 منتشر کرد. این شرکت این اطلاعات را با مجله Game Informer به اشتراک گذاشته است.
  • جدیدترین بازی ها
مدتی پیش در نقدستان خواندید که شرکت بتسدا قصد دارد به زودی جزییات پشتیبانی از مادسازی در Fallout 4 را به صورت رسمی منتشر کند. اگر تاکنون به دلیل ترس از کار اقتادن بازی از هیچ‌کدام از مادهای ساخته شده برای Fallout 4 استفاده نکردید، خبرهای خوبی برای شما داریم!

تاد هوارد کارگردان بازی در گفتگو با Game Informer به صورت رسمی اعلام کرد،ذتا ماه آوریل سال جاری با انتشار بروزرسانی قابلیت پشتیبانی از ماد را به صورت رسمی به Fallout 4 اضافه خواهد شد. این قابلیت در نهایتبه نسخه‌های کنسولی بازی نیز  راه پیدا می‌کند. هوارد در این رابطه می‌گوید:
ما قصد داریم این قابلیت (پشتیبانی از ماد) را برای پلتفرم PC آماده کنیم تا به خوبی کار کند. یک ماه پس از آن نوبت به اکس‌باکس وان می‌رسد، و در ماه بعدی نیز این قابلیت به پلی‌استیشن 4 اضافه می‌شود.
البته پیش از پشتیبانی رسمی بتسدا، مادسازان تاکنون مادهای ریز و درشت فراوانی را برای نسخه PC بازی منتشر کرده‌اند. برای مثال یکی از این مادها به بازیکن اجازه می‌دهد کاراکترهای بازیMetal Gear Solid V: The Phantom Pain را به Fallout 4 اضافه کند یا مادی دیگر بازی را به The Last of Us تبدیل می‌کند.

درکنار تصمیم بتسدا برای پشتیبانی رسمی از مادسازی، و احتمالاً انتشار بروزرسانی و ویژگی‌های جدید، این موضوع تفاوت چندانی برای مادسازان ندارد. البته موضوع برای اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 متفاوت است و باید ببینیم مادسازان چه مادهایی را برای نسخه‌های کنسولی Fallout 4 خواهند ساخت.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر