پلی‌استیشن بالاخره به اندروید و iOS می‌آید

پلی‌استیشن بالاخره به اندروید و iOS می‌آید
شرکت سونی با تاسیس شرکت جدیدی به نام ForwardWorks قصد دارد تمرکز خود روی تولید بازی‌های ویدئویی ویژه دستگاه‌های الکترونیکی همراه را افزایش دهد.
  • جدیدترین بازی ها
به گزارش Slashgear، سونی پیش از این هم با طرح پروژه‌هایی مثل PlayStation Mobile و یا Xperia Play، علاقه خود را برای ورود به بازار توسعه بازی‌های ویدئویی مخصوص گوشی‌های هوشمند نشان داده بود. این شرکت در دور جدید تلاش‌هایش، با راه‌اندازی شرکت ForwardWorks به دنبال بهره‌گیری هر چه بهتر از توان سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل اندروید و iOS است. تلاشی که در نهایت می‌تواند به ایجاد پلتفرمی شبیه به پلی‌استیشن، این‌بار روی گوشی‌های هوشمند منجر شود. این در حالی است که در حال حاضر اندروید تی‌وی و اپل‌ تی‌وی به عنوان تلویزیون‌های هوشمند، هر دو امکان اجرای بازی‌های ویدئویی نسل اول و دوم پلی‌استیشن را دارند.
 این شرکت که در لیست روسا و اعضای هیئت مدیره آن اسامی مطرحی مثل آتسوشی موریتا، اندرو هاوس و هیروشی یوئدا هم به چشم می‌خورد فعالیتش را به‌طور رسمی از اول آوریل سال جاری آغاز خواهد کرد. سونی در کنفرانس خبری که به همین منظور ترتیب داده بود، تاسیس این شرکت را راهکاری برای افزایش فعالیت‌ها و ایجاد فرصت‌های جدید برای تولید بازی‌های ویدئویی مخصوص اندروید و iOS عنوان کرده است.
منبع: Slashgear
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر