پچ های بازی No Man’s Sky در مرحله آزمایشی قرار دارند

پچ های بازی No Man’s Sky در مرحله آزمایشی قرار دارند
بازی No Man’s Sky با انتظارات فراوانی عرضه شده اما تا کنون علاوه بر نقدهای نه چندان دوستانه، مشکلات فنی فراوانی را مخصوص روی کامپیوترهای شخصی به دنبال داشته است. واکنش استودیو Hello Games به این مشکلات چیست؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بازی No Man’s Sky به تازگی برای کامپیوترهای شخصی عرضه شده و بلافاصله با موج عظیم انتقادات روبرو شده است. بسیاری از گیمرها گزارش داده‌اند که بازی دارای مشکلات فنی بزرگ و کوچک فراوانی است که در اکثر موارد، اجرای بازی را غیر ممکن کرده‌اند. استودیو Hello Games، سازنده بازی، بلافاصله اعلام کرد که در حال بررسی مشکلات است.

این استودیو شب گذشته یک نسخه آزمایشی از پچ‌ بازی را منتشر کرده که گیمرها می‌توانند آن را امتحان کنند. این پچ برای رفع مشکلاتی چون پرش‌های ناگهانی نشانگر موس، کرش کردن بازی، افت فریم و غیره، توسعه یافته است.
بنا به گزارش Game Informer که این پچ را امتحان کرده‌اند، این پچ، اکثر مشکلات فنی بازی را برطرف کرده و آن را قابل اجرا می‌کند و می‌توان از آن استفاده کرد.نسخه آزمایشی این پچ هم اکنون از استیم قابل دریافت است و استودیو Hello Games عنوان کرده که نسخه نهایی این پچ را هفته آینده منتشر خواهد کرد.

منبع: Game Informer
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر