چند اپیزود دیگر در سریال بازی تاج و تخت باقی مانده است؟

چند اپیزود دیگر در سریال بازی تاج و تخت باقی مانده است؟
سریال بازی تاج و تخت (Game Of Thrones) یکی از محبوب‌ترین سریال‌های موجود در جهان است. اما سوالی که برای بسیاری از ما وجود دارد، این است که HBO چند اپیزود دیگر از این سریال را پخش خواهد کرد؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
در نهایت ششمین فصل از سریال بازی تاج و تخت (Game Of Thrones) نیز به اتمام رسید و بسیاری از طرفداران این سریال، در انتظار فصل بعدی آن هستند. درواقع طرفداران این سریال هیجان‌انگیز، هیچ‌گاه فکر نمی‌کردند که اپیزود نهایی، بتواند از عدد 9 عبور کند، اما در نهایت این موضوع رخ داد. اما در این بین بسیاری از ما نمی‌توانیم برای مشاهده قسمت‌های بعدی، و مشاهده سرنوشت شخصیت‌های داستان صبر کنیم. موضوع آن‌جایی جالب‌ می‌شود که بدانید داستان سریال، دیگر داستان کتاب‌های Game Of Thrones را دنبال نمی‌کند و مسیری جداگانه دارد.

چندی پیش بود که در گزارش‌های مختلف، گفته می‌شد که تنها 10 تا 15 اپیزود دیگر از سریال Game Of Thrones باقی مانده است؛ موضوعی که با توجه به 10 اپیزود بودن هر فصل، کمی عجیب به نظر می‌رسید. خبر خوب این است که بیشتر از 10 اپیزود در سریال بازی تاج و تخت خواهیم داشت و خبر بد این خواهد بود که این عدد، از 15 کم‌تر است. بر اساس خبر تاییدشده توسط Deadline، تنها 13 اپیزود دیگر در سری بازی تاج و تخت باقی مانده است.در این بین David Benioff، از سازندگان این سریال، می‌گوید: «از نقطه آغاز سریال، ما درباره این ماجرا صحبت کردیم که آن را در 70 الی 75 ساعت به پایان برسانیم و این عدد، همان چیزی است که با آن سریال را به پایان می‌بریم. حال می‌توان آن را 73 ساعت نامید. چیزی که ما را از ابتدای عرضه سریال به HBO هیجان‌زده کرده بود، این موضوع بود که قرار نیست Game Of Thrones یک سریال همیشگی باشد؛ جایی که هر فصل بتواند داستان‌های جدیدی را ارائه کند. ما می‌خواستیم که این یک داستان بزرگ باشد و به آن زمان اضافه کنیم، زیرا مردم می‌خواهند آن را تماشا کنند.»

اگرچه بسیاری از ما درباره به پایان رسیدن این سریال ناراحت هستیم، اما بد نیست به سریال‌هایی فکر کنیم که در ابتدا بسیار خوب بودند، اما ادامه یافتن بیش از اندازه آن‌ها، باعث خراب شدن و افت کیفیت این سریال‌ها شد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر