چند درصد از کاربران اپل iOS 9 را نصب کرده اند؟

چند درصد از کاربران اپل iOS 9 را نصب کرده اند؟
شاید برای شما هم جالب باشد تا میزان نصب نهمین نسخه از سیستم‌عامل iOS را بدانید. به‌تازگی اپل آمار رسمی میزان نصب این سیستم‌عامل را به صورت رسمی منتشر کرده است. با نقدستان و بررسی عملکرد این نسخه همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
عملکرد iOS 9  (آی او اس 9) تا به اینجای کار چگونه بوده است؟ آیا این نسخه موفق شده تا رشد خوبی را داشته باشد؟ اگر بخواهیم با توجه به درصد رشد iOS 7 به این سوال پاسخ بدهیم، باید گفت نهمین نسخه از سیستم‌عامل شرکت اپل (Apple)، روند آهسته‌ای را طی می‌کند. اما از طرفی دیگر اگر عملکرد این نسخه را با iOS 8 مقایسه کنیم، باید گفت نسخه نهم عملکرد سریعی دارد. اگر به یاد داشته باشید، در ماه فوریه اپل اعلام کرد که نرخ استفاده از نهمین نسخه iOS، به میزان 77 درصد رسیده است. اما از آن زمان تا کنون، به نظر می‌رسد این عدد افزایش پیدا کرده باشد.بر اساس جدیدترین آماری که در صفحه توسعه‌دهندگان وب‌سایت اپل مشاهده می‌شود، اکنون 84 درصد از کاربران اپل از iOS 9 استفاده می‌کنند. پس با توجه به این آمار، نهمین نسخه توانسته در مقایسه با آمار ماه فوریه، رشدی 7 درصدی داشته باشد. اگرچه آمار 84 درصدی نصب یک عدد بسیار عظیم است، اما رشد 7 درصدی – با توجه به گذشت زمان زیادی از آمار قبلی – بسیار آهسته شناخته می‌شود.

با توجه به دستاورد فعلی iOS 9، باید دید آیا این نسخه می‌تواند تنها مدتی قبل از معرفی iOS 10 – که احتمالا در رویداد WWDC اپل رخ می‌دهد – به نرخ 90 درصدی نصب دست پیدا کند یا خیر. اگرچه در این بین نباید مشکلات عمده نهمین نسخه از سیستم‌عامل iOS را فراموش کرد. این نسخه، با وجود مشکلات ساختاری که داشت، بسیاری از کاربران را مجبور کرد تا به نسخه‌های قبلی بازگردند.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (2 عدد)

ثبت پاسخ مهمان شنبه 4 اردیبهشت 1395
بهتره بگیم باگ OS :|
ثبت پاسخ مهمان شنبه 4 اردیبهشت 1395
بهتره بگیم باگ OS :|

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر