چگونه ویدیوهای خودکار را در شبکه‌های اجتماعی تحت کنترل در بیاوریم؟

چگونه ویدیوهای خودکار را در شبکه‌های اجتماعی تحت کنترل در بیاوریم؟
یکی از کارهای روزمره‌ی بسیاری از ما چک کردن اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی خود مانند توییتر، فیسبوک و اینستاگرام است. در بسیاری از این سایت‌ها، پخش خودکار و ناخواسته‌ی برخی از ویدیوها که علاقه‌ای به دیدن آنها هم نداریم، سرعت اینترنت ما را کندتر می‌کنند و البته مصرف ترافیک اینترنت ما را هم بیشتر می‌کنند.
  • جدیدترین بازی ها
برای حل این مشکل راه حل آن اینجاست:

اینستاگرام
در این شبکه اجتماعی که این روزها بسیار محبوب شده برای حل این مشکل، کاربران آی او اس باید به پروفایل اکانت خود بروند و با ورود به تنظیمات آن که در بالای سمت راست صفحه شبیه چرخ دنده هست، گزینه Cellular Data Use را انتخاب کرده و بعد Use Less Data را خاموش کنند. کاربران اندروید هم باید علامت سه نقطه بالای سمت راست صفحه پروفایل خود را لمس کرده و بعد مانند کاربران آی او اس به Cellular Data Use رفته و Use Less Data را تیک بزنند.

توییتر
برای عدم پخش ویدیوهایی که علاقمند به پخش خودکار آنها در توییتر نیستید هم باید این مراحل را انجام دهید. به تنظیمات توییتر بروید و بعد در پایین صفحه، در قسمت Video Tweets تیک گزینه Video Autoplay را بردارید تا دیگر ویدیوهای مزاحم مانع توییتر گردی شما نشوند.

فیسبوک

جهت توقف پخش خودکار ویدیوهای ناخواسته در شبکه اجتماعی فیسبوک هم می‌توانید با وارد شدن از طریق محیط دسکتاپ به فیسبوک، به بخش تنظیمات رفته و سپس در پایین منوی سمت چپ صفحه وارد گزینه Videos شده و آن را از حالت Default به Off تبدیل کنید. کاربران اندروید هم باید وارد منو شده و بعد از ورود به تنظیمات در قسمت Video گزینه Auto-Play Videos را خاموش کنند. اگر هم از آی او اس استفاده می‌کنید، در آیفون با مراجعه به تنظیمات فیسبوک، Videos and photos را انتخاب کنید و بعد گزینه Auto-play را آنطور که می‌خواهید تغییر دهید. کاربران آیپد هم با انتخاب منو و تنظیمات، گزینه Videos را در پایین صفحه لمس کنند و بعد از آن Autoplay را خاموش نمایند.

با این ترفندهای ساده می‌توانید خود را از درگیری با ویدیوهای ناخواسته خلاص کنید.

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر