ژنو 2016: منصوری سیراکیوزا

ژنو 2016: منصوری سیراکیوزا
منصوری فراری 4XX سیراکیوزا، یکی از افراط شده ترین پروژه های تیونینگی در نمایشگاه امسال ژنو می باشد. از اسم این ماشین می توان پی برد که کیت منصوری برای فراری 488، از پروژه ی FXXK خود فراری الهام گرفته است...
  • جدیدترین بازی ها


منصوری فراری 4XX سیراکیوزا، یکی از افراط شده ترین پروژه های تیونینگی در نمایشگاه امسال ژنو می باشد. از اسم این ماشین می توان پی برد که کیت منصوری برای فراری 488، از پروژه ی FXXK خود فراری الهام گرفته است.


ساخته شده بر اساس فراری 488 GTB، منصوری طراحی بدنه را با استفاده ی زیاد از فیبر کربن دچار تغییری بی نظیر کرده است. کیت بدنه به همراه خود سپر جلوی جدید، کاپوت، فلاپ بغل، سپر عقب، دیفیوزر عقب و بال عقب به سبک FXXK دارد. منصوری سخاوتمندانه از فیبر کربن در نقاط مختلف بدنه، مثل هواکش ها و گلگیر ها استفاده نموده است.


قطعات و پنل های بدنه که تعویض شده اند، از مدل استاندارد سبک تر هستند. رینگ های آلیاژی جدید فوق سبک بوده و لاستیک ها هم بسیار چسبنده هستند.
ECU موتور 3.9 لیتری 488 در منصوری جدید، مجدداً برنامه ریزی شده است و سیستم اگزوز با یک سیستم اگزوز جدید که به طور ویژه طراحی و ساخته شده، جایگزین شده است. نتیجه ی این اصلاحات، قدرتی معادل 790 اسب بخار در دور موتور 8,000rpm و گشتاور 870 نیوتن متر در دور موتور 3,000rpm است که این سوپر ماشین را قادر می سازد تا ظرف مدت 2.9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد و تا حداکثر سرعت 341 کیلومتر بر ساعت ادامه دهد. تغییرات انجام شده بر روی شاسی و سیستم تعلیق، باعث شده تا مرکز ثقل خودرو 20 میلیمتر پایین تر بیاید.


منبع: GTSPIRIT
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر