کانن لیست پرکاربردترین تجهیزاتش در المپیک ریو را منتشر کرد

کانن لیست پرکاربردترین تجهیزاتش در المپیک ریو را منتشر کرد
چندی پیش با ارتش دوربین‌های کانن مورد استفاده توسط Getty Images آشنا شدیم. ولی خود کانن گروه عظیمی از تجهیزات عکاسی را در المپیک ریو فراهم نموده و آنها را در اختیار عکاسان مختلف قرار می‌دهد. اما کدام تجهیزات بیش از بقیه مورد استفاده قرار گرفته‌اند؟ با نقدستان همراه شوید.
  • جدیدترین بازی ها
پس از برگزاری تعداد زیادی از مسابقات و توزیع مدالهای فراوان، یکی از نمایندگان کمپانی کانن در مصاحبه‌ای با مجله‌ی Resource لیست پرکارترین تجهیزاتشان در المپیک ریو تا کنون را فاش کرده است. این لیست به شرح ذیل می‌باشد:

به طور کلی لیستی خارج از انتظار نیست، همانطور که انتظار میرفت پرچم‌دار کانن، 1D X Mark II بیش از بقیه‌ی تجهیزات خواهان داشته است. همچنین تعداد زیادی از لنزهای تله در این لیست قرار دارند که برای عکاسی از وقایع ورزشی از ضروریات به حساب می‌آیند. ولی یک لنز که قرار گرفتنش در این لیست کمی عجیب است 15-8 F/4L Fisheye می‌باشد. دقیقاً نمیدانیم یک لنز فیش آی چرا در المپیک زیاد استفاده شده است! ولی حدس میرنیم برای عکاسی از سکوهای توزیع مدال یا ساختمانها و استادیوم‌های ورزشی کاربرد داشته باشد.
بعلاوه یک نکته که می‌تواند موجب خوشنودی طرفداران کانن شود این است که آمار گرفته شده بین روزهای 6 تا 10 آگوست 2016 نشلن می‌دهد که حدود 70درصد عکاسان حرفه‌ای حاضر در المپیک ریو از دوربینهای کانن استفاده کرده‌اند. این موضوع نشان می‌دهد که کانن توانسته در جامعه‌ی عکاسان ورزشی جایگاه اولی خود را با فاصله‌ی مناسبی حفظ کند.

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر