کانن 5D X در راه است!

کانن 5D X در راه است!
5D Mark III در سال 2012 معرفی شد و البته هنوز هم دوربینی بسیار توانا محسوب می گردد. ولی برای ورود به سال 2016 نیاز است تا برخی مشخصاتش به روز شوند.
  • جدیدترین بازی ها
شایعات از این قرار است که کانن برای نسل چهارم 5D دیگر از نام گذاری Mark  استفاده نخواهد کرد و آنرا 5D X می نامد. پس از ارائه ی فوکوس Dual Pixel در 1D X Mark II انتظار می رود این سیستم در 5D X نیز دیده شود. منابع آگاه می گویند که می توانیم انتظار معرفی این دوربین را در آپریل امسال داشته باشیم. همچنین گفته می شود فیلمبرداری 4K قطعی است که نبودش در 80D کمی ناامیدکننده بود. سیستم فوکوسی مانند 1D X Mark II خواهد داشت و گفته می شود شایعات قبلی در خصوص ارائه ی مدلی با تمرکز بر روی ویدئو صحت نداشته اند.

این مدل جدید از حالت فیلمبرداری Canon Log و گام رنگ Wide DR پشتیبانی خواهد کرد تا Dynamic Range بسیار بیشتری در فیلمبرداری داشته باشد و کار ادیت فیلمهایش نیز راحت تر شود. این دوربین همچنین دارای دو درگاه کارت حافظه یکی از نوع CFast  و دیگری از نوع SD خواهد بود.
5D X همین الان در اختیار تعدادی از عکاسان برای آزمایش قرار گرفته و وقتی که مشکلات نرم افزاریش برطرف شوند به خط تولید می رود.

منبع: Digitalrev
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر