کمپانی مزدا 190 هزار خودروی CX-7 را جمع آوری خواهد کرد

کمپانی مزدا 190 هزار خودروی CX-7 را جمع آوری خواهد کرد
پس از این که مزدا سال گذشته 190 هزار دستگاه خودروی CX-9 را برای نقص فنی در کنترل فرمان جمع آوری کرد، امسال نیز به همان دلیل، 190 هزار خودروی دیگر را جمع آوری خواهد کرد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
تابستان سال گذشته، کمپانی مزدا، تعداد 190 هزار دستگاه خودروی SUV مزدا CX-9 را به دلیل نقص فنی در کنترل فرمان به کارخانجات خود بازخوانی کرد. پس از گذشت یک سال، این کمپانی بار دیگر، 190 هزار دستگاه خودروی SUV را که این بار مدل‌های مزدا CX-7 هستند، به همان دلیل بازخوانی کرده است.

مشکل از دست رفتن کنترل در این خودروها، ناشی از نفوذ آب شور به سیبک فرمان این خودروها است. این مشکل بیشتر در مناطق برفی و جاده‌های یخ زده گزارش شده است و باعث شده تا مزدا به دنبال رفع این نقص فنی باشد.

با نفوذ آب شور به سیبک فرمان، این قطعه دچار پوسیدگی می‌شود. پوسیدگی سیبک فرمان باعث جدا شدن آن از بازوی کنترل فنربندی می‌شود که منجر به از دست دادن کنترل ماشین و تصادفات می‌شود. مزدا اعلام کرده است که هر دو بازی کنترل پایینی عقب و جلوی این مدل را بدون دریافت هیچ هزینه‌ای تعویض خواهد کرد.

در این بازخوانی، 190102 دستگاه خودروی مزدا CX-7 تولید شده بین سال‌های 2007 تا 2012  به کارخانجات مزدا بازگردانده شدند. اولویت تعمیر این خودروها با مناطقی است که از دست دادن کنترل، باعث تصادفات شدیدتری می‌شود. این مناطق در زمستان دارای جاده‌های برفی و یخ زده هستند.
منبع: Digital Trends
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر