کونامی بیش از 6 میلیون Metal Gear Solid 5 به بازار عرضه کرده است

کونامی بیش از 6 میلیون Metal Gear Solid 5 به بازار عرضه کرده است
به نظر می‌رسد کونامی توانسته تا تعداد بالایی از آخرین نسخه در سری Metal Gear Solid را روانه بازار کند. اما این آمار به چه معناست؟ فروش این عنوان به چه اندازه بوده است؟
  • جدیدترین بازی ها
بر اساس جدیدترین آمار موجود از عملکرد شرکت کونامی، باید گفت خرده‌فروشی‌ها در سراسر دنیا از عملکرد آخرین نسخه در سری متال گیر، بسیار راضی هستند. با توجه به این گزارش، به نظر می‌رسد کونامی موفق شده تا 6 میلیون نسخه از آخرین عنوان در سری متال گیر سالید، یعنی Metal Gear Solid 5 را روانه بازار کند. البته در این میان میزان عرضه و فروش از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما این آمار نشان می‌دهد که تقاضا برای خرید این عنوان از سوی خرده فروشی‌های گوناگون، چقدر بالاست.اما یک نکته بزرگ در این میان وجود دارد: عرضه 6 میلیون نسخه در بازار، صرفا به معنی فروش تمامی نسخه‌ها نیست؛ بلکه این آمار تنها تعداد تقاضا برای عرضه بازی در فروشگاه‌های گوناگون را نشان می‌دهد. این آمار با توجه به گزارش مالی تا دسامبر سال 2015 مشخص شده است. در این گزارش بیان می‌شود که میزان عرضه فیزیکی و دیجیتالی بازی، 6 میلیون نسخه بوده است.

البته شکی در این نیست که عملکرد بسیار مناسب Metal Gear Solid 5 در بازار، توانست سود خوبی را به کونامی برساند. همچنین عرضه این محصول باعث افزایش 150 درصدی سود دیجیتالی این شرکت شد.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر