کپی برداری اپل از سامسونگ این‌بار با بروز مشکل در باتری؛ افزایش تعداد گزارش‌های دریافتی از خرابی باتری iPhone 8 Plus

کپی برداری اپل از سامسونگ این‌بار با بروز مشکل در باتری؛ افزایش تعداد گزارش‌های دریافتی از خرابی باتری iPhone 8 Plus
گزارش‌های مختلفی از بروز مشکل در باتری آیفون 8 پلاس شرکت اپل به گوش می‌رسد.
  • جدیدترین بازی ها
سامسونگ در پی بروز بحران باتری در گلکسی نوت 7 شرایط دشواری را پشت سر گذاشت و حالا به‌نظر می‌رسد با گلکسی نوت 8 تا حد زیادی از این بحران عبور کرده است. این در حالی است که گزارش‌های منتشر شده در خصوص بروز مشکل در باتری آیفون 8 پلاس، حکایت از آن دارد که حالا اپل در مسیر ورود به بحران قرار گرفته است. 
تا به اینجای کار گزارش‌های مختلفی مبنی بر جدا شدن صفحه‌نمایش آیفون 8 پلاس از شاسی آن منتشر شده است. نکته قابل توجه اینکه برخی کاربران مدعی شده‌اند همزمان با خرید این محصول و حتی پیش از آنکه گوشی را روشن کنند با این مشکل مواجه شده‌اند. حال آنکه پرچمدارهای جدید اپل یعنی آیفون 8 و آیفون 8 پلاس با توجه به بهره‌گیری از استانداردهای مقاومت در برابر نفوذ آب، از چسب‌های قوی بهره‌مند شده‌اند. با این تفاسیر، به‌نظر می‌رسد دلیل اصلی بروز این مشکل، ایراد در باتری آیفون 8 پلاس باشد. 
در جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، وب‌سایت چینی ThePaper.cn اعلام کرده در تاریخ 5 اکتبر یکی از مالکان آیفون 8 پلاس از جداشدن صفحه‌نمایش از بدنه خبر داده است. این در حالی است که در داخل گوشی هیچ نشانه‌ای از انفجار یا آتش‌سوزی دیده نمی‌شود. سخنگوی اپل از اظهارنظر در خصوص دلیل بروز این مشکلات خودداری کرده اما مدعی شده اپل در حال بررسی گزارش‌های دریافتی است. 

منبع: Tweaktown
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر