کیف پول دیجیتالی بیت کوین به طور پیش‌فرض روی گوشی‌های برند هواوی

کیف پول دیجیتالی بیت کوین به طور پیش‌فرض روی گوشی‌های برند هواوی
هواوی قصد دارد به طور پیش‌فرض، اپلیکیشن ویژه نگهداری محبوب‌ترین ارز دیجیتالی رمزگذاری شده یعنی بیت کوین را روی گوشی‌های هوشمند جدید خود، پیش روی مشتاقان قرار دهد.
  • جدیدترین بازی ها
هواوی اعلام کرده کاربران گوشی‌های هوشمند این شرکت می‌توانند کیف پول دیجیتالی ویژه ذخیره بیت‌کوین را برای گوشی‌های جدید دانلود کنند. 
هواوی کیف پول دیجیتالی ویژه‌ای را برای نگهداری بیت‌کوین روی فروشگاه نرم‌افزاری خود به نام AppGallery در دسترس قرار داده و نکته قابل توجه اینکه اپلیکیشن یادشده روی تمامی گوشی‌های جدید هواوی نیز به طور پیش‌فرض نصب خواهد بود. این اولین اپلیکیشن مرتبط با ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده است که روی دستگاه‌های هوشمند هواوی عرضه می‌شود. 

در ماه مارس اعلام شده بود هواوی قصد دارد گوشی هوشمندی را توسعه دهد که از برنامه‌های غیرمتمرکز برپایه بلاک چین پشتیبانی می‌کند. سال گذشته میلادی، هواوی 90.9 میلیون دستگاه گوشی هوشمند را روانه بازار چین کرد تا بتواند سهم 20.4 درصدی را از این بازار نصیب خود کند. 
هواوی ماه گذشته از راه‌اندازی پلتفرم بلاک چین به عنوان سرویس (BaaS) خبر داد که با تمرکز روی سرویس‌های قرارداد هوشمند به مرحله بهره‌برداری رسیده است. 
این در حالی است که چین هم قصد دارد استانداردهای بلاک چین را تا پایان سال 2019 میلادی منتشر کند. 

منبع: Cointelegraph
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر