گرانترین خودروهای سال 2016 و 2017 کدامها هستند؟

گرانترین خودروهای سال 2016 و 2017 کدامها هستند؟
طی چند سال اخیر تعداد ابرخودروهای عرضه شده در بازار جهانی بسیار زیاد بوده است و تعداد زیادی از سازندگان مستقل و استارت‌آپ‌ها نیز وارد این بازار شده‌اند. مانند همیشه قیمت یکی از مهمترین فاکتورهای مرتبط با اتومبیل است. با نقدستان همراه باشید تا گرانترین ماشینهای سال 2016 و 2017 را بشناسید.
  • جدیدترین بازی ها
همانطور که گفته شد قیمت یکی از مهمترین فاکتورها در تعیین جایگاه و خریداران هر خودرویی می‌باشد. در این لیست به خودروهایی پرداخته شده که در سال 2016 و 2017 تولید شده یا به دست صاحبانشان خواهند رسید و در بین گرانترین خودروهای جدید جای می‌گیرند. البته قیمت دقیق و نهایی همه‌ی این اتومبیل‌ها مشخص نشده است و برای برخی از آنها از قیمت تخمینی استفاده شده است.
با این مقدمه می‌رویم به سراغ 20 خودرویی که گرانقیمت‌ترین‌های سال 2016 و 2017 خواهند بود:

20. آپولو Arrow – قیمت تخمینی: 1.1میلیون دلار

این خودرو در نمایشگاه ژنو 2016 در کنار مدل آپولو N به نمایش در آمد. این ماشین قدرت خود را از پیشران 4لیتری V8 ساخت آئودی با دو توربو می‌گیرد. این موتور قادر است 986 اسب بخار قدرت تولید کند و آپولو Arrow را از حالت ساکن در عرض 2.9 ثانیه به 100کیلومتر در ساعت می‌رساند و نهایتاً به حداکثر سرعت 360کیلومتر در ساعت می‌رسد.

19. Mazzanti Evantra Millecavalli – قیمت: 1.2میلیون دلار

از این ماشین قرار است تنها 25دستگاه تولید شود و در ژوئن سال 2016 و در نمایشگاه Parco Valentino ایتالیا به نمایش گذاشته شد. این ماشین از موتور  8سیلندر LS7 با حجم 7 لیتر استفاده می‌کند. این موتور توسط دو توربو مورد تقویت قرار گرفته تا قادر به تولید 1000 اسب بخار قدرت باشد. بنابراین این ماشین عنوان قدرتمندترین خودروی ایتالیایی را به خود اختصاص می‌دهد!

18. Hennessy Venom GT Spyder WRE – قیمت:  1.3 میلیون دلار

هنسی به تازگی با سرعت 427 کیلومتر در ساعت رکورد سریعترین خودروی سقف باز جهان را به خود اختصاص داد. به همین مناسبت این کمپانی سه دستگاه Venom GT Spyder World Record Edition را در برنامه‌ی ساخت قرار داده است.
این ماشین دارای پیشران 7لیتری V8 با 1451اسب بخار قدرت است و می‌تواند در عرض 2.4 از حالت ساکن به 100کیلومتر در ساعت برسد.

17. Next EV Hypercar –  قیمت: 1.31 میلیون دلار

تیم NextEV از مسابقات Formula E تصمیم دارد از یک ابرخودوری کاملاً الکتریکی رونمایی کند و تجربیات به دست آمده از مسابقات Formula E را در آن به کار گیرد.
درحالیکه اطلاعات بسیار کمی از این خودرو در دست است، NextEV به مجله‌ی اتوکار گفته‌اند که در مراحل نهایی آزمایش ابرخودرویشان هستند و محصول نهایی قادر به تولید قدرتی بیش از یک مگاوات خواهد بود.

16. آرش AF10 Hybrid – قیمت: 1.57 میلیون دلار

مدل AF10 Hybrid ساخت کمپانی آرش در نمایشگاه ژنو 2016 به نمایش درآمد. این خودرو بهینه‌سازیهای فراوانی نسبت به مدل قدیمی AF10 دارد و حالا در سه سطح متفاوت به فروش می‌رسد: AF10، AF10 Hybrid و AF10 Hybrid Racer. این خودرو قدرت خود را از موتور 6.2لیتری کوروت C7 ZO6 دریافت می‌نماید. البته مدل‌های هیبریدی این ماشین قادر به تولید قدرتهایی به مراتب بیشتر از کوروت و نزدیک به 900 اسب بخار هستند. نهایتاً این موتور V8 درون‌سوز در کنار چهار موتور الکتریکی قرار می‌گیرد تا قدرتی معادل 2080 اسب بخار را به AF10 Hybrid ببخشد!

15. Koenigsegg Agera RS – قیمت: بیش از 1.6میلیون دلار

Agera RS جایگاهی مابین Agera R و One:1 قرار می‌گیرد. از این مدل تنها 25دستگاه برای ساخت برنامه‌ریزی شده بود که همه‌ی آنها به فروش رسیده‌اند.
قیمت‌گذاری Agera RS هیچوقت دقیقاً مشخص نشد، ولی تخمین زده می‌شود که بیش از 1.6میلیون دلار ارزش داشته باشد. البته یک مدل از آن با قیمتی بالاتر از 5میلیون دلار در سنگاپور به فروش رسید!

14. Zenvo TS1 – قیمت تخمینی: 1.8میلیون دلار

Zenvo TS1 در نمایشگاه ژنو 2016 برای جانشینی ST1 رونمایی شد. تغییر اصلی ایجاد شده در مدل جدید جایگزینی موتور 6.3لیتری V8 توربوشارژ با موتور 5.2لیتری مجهز به سوپرشارژر می‌باشد. حداکثر قدرت تولید شده توسط موتور TS1 دقیقاً مشخص نشده است. در حالت Wet قادر به تولید 650 اسب بخار می‌باشد و در حالت Sport حدود 850 اسب بخار. در حالت Race حدس زده می شود حدود 1000 اسب بخار قدرت تولید نماید.
قیمت این مدل نیز دقیقاً مشخص نیست. ولی تخمین زده می‌شود ارزشی بیش از 1.8میلیون دلار داشته باشد. این خودرو قادر است به حداکثر سرعت 375 کیومتر در ساعت دست یابد.

13. Fenyr SuperSport  - قیمت: 1.85 میلیون دلار

Fenyr SuperSport دومین ماشین ساخته شده توسط کمپانی اماراتی W Motors است و جایگزین مدل  Lykan HyerSport محسوب می‌شود. Fenyr با قیمت 1.85 میلیون دلاری در مقابل مدل Lykan با قیمت 3.4میلیون دلاری‌اش یک اکازیون به حساب می‌آید!
کمپانی RUF که در تیونینگ مدل‌های پورشه تخصص دارند و سازندگان سری G-Wagon در ساخت این ماشین مشارکت داشته‌اند. موتور 4لیتری 6سیلندر باکسر این ماشین توسط RUF تامین شده و 900 اسب بخار قدرت تولید می‌کند. استفاده از این پیشران به Fenyr SuperSport حداکثر سرعتی معادل 400کیلومتر در ساعت بخشیده است.

12. Koenigsegg Regera – قیمت: 1.9میلیون دلار

مدل نهایی Regera در نمایشگاه ژنو 2016 به نمایش در آمد و اولین خودروی هیبریدی ساخت Koenigsegg به حساب می‌آید. از این خودرو قرار است تنها 80دستگاه ساخته شود که 40دستگاه از آنها تا مارچ 2016 به فروش رسیده بودند. با وجود اینکه این خودرو عملکردی مشابه مدل One:1 دارد، تکنولوژیهای به کار رفته در آن بسیار متفاوت هستند.
موتور 5لیتری V8 تویین توربو بخش اصلی تامین قدرت را بر عهده دارد و 3موتور الکتریکی قدرت نهایی آنرا به 1822 اسب بخار می‌رسانند. خاص‌ترین بخش Regera استفاده از سیستم Direct Drive است که در واقع یک گیربکس تک‌دنده‌ی ثابت را جایگزین سیستم‌های معمول چنددنده می‌کند.
قیمت Regera حدود 1.9میلیون دلار می‌باشد.

11. لامبورگینی Centenario – قیمت: 1.94میلیون دلار

برای بزرگداشت صدمین سالگرد تولد فروچیو لامبورگینی، این کمپانی مدل Centenario را ساخت. این ابراتومبیل در نمایشگاه ژنو 2016 به نمایش در آمد و بر اساس مدل Aventador شکل گرفته است. موتور 6.5 لیتری V12 این ماشین قادر به تولید 759 اسب بخار قدرت می باشد، قیمت آن از 1.9میلیون دلار شروع می‌شود، تنها 40دستگاه از آن تولید خواهد شد و همگی آنها نیز فروخته شده‌اند.

10. آستون مارتین Vulcan – قیمت: 2.3میلیون دلار

آستون مارتین Vulcan خارق‌العاده‌ترین مدل ساخت این کمپانی است و تنها 24دستگاه از آن ساخته خواهد شد. قیمت رسمی این اتومبیل 2.3میلیون دلار می‌باشد، ولی در مواردی با قیمت‌هایی بیش از 3.4میلیون دلار دست به دست شده است. Vulcan قدرت خود را از موتور 7لیتری V12  کسب می‌نماید.

9. پاگانی Huayra BC – قیمت: 2.5میلیون دلار

پس از به پایان رسدین دوره‌ی تولید 100دستگاهی Huayra، مدل قدرتمندتر Huayra BC به نمایش در آمد. این مدل جدید به تنها 20دستگاه محدود می‌باشد که همگی به صاحبان فعلی Huayra فروخته شده‌اند. همان موتور 6لیتری تویین توربوی V12 در این ماشین نیز به کار گرفته شده ولی حالا 750 اسب بخار قدرت تولید می‌نماید. همچنین انتظار می‌رود نسخه‌ی رودستر آن نیز در برنامه‌ی تولید قرار بگیرد.

8. مکلارن P1 GTR  - قیمت: 2.59میلیون دلار

35دستگاه از مدل پیستی P1 GTR به صاحبان مدل P1 فروخته شدند. کمپانی Lanzante MotorSport نیز بر روی این خودرو تغییراتی را اعمال می‌کند تا بتوان آنرا در خیابانها نیز مورد استفاده قرار داد. جالب اینکه این کمپانی همین کار را برای مدل F1 GTR نیز انجام می‌داد.

7. بوگاتی Chiron – قیمت: 2.6میلیون دلار

مدل شیرون جایگزین مدل محبوب و معروف ویرون شده است و در نمایشگاه ژنو 2016 به نمایش گذاشته شد. درحالیکه شایعات نشان می‌دادند بوگاتی از سیستم هیبریدی استفاده خواهد کرد نهایتاً چنین نشد. بوگاتی از همان پیشران W16 و چهار توربوشارژ استفاده کرده است که حالا قادر به تولید 1500 اسب بخار قدرت می‌باشد. درحالیکه بوگاتی حداکثر سرعت این مدل را به 420 کیلومتر در ساعت محدود کرده است به نظر می‌رسد بتواند به سرعتهایی بیش از 460 کیلومتر در ساعت دست یابد.
Chiron در عرض 2.4 ثانیه از صفر به صد کیلومتر در ساعت می‌رسد و قیمت آن 2.6میلیون دلار تعیین شده است.

6. Icona Vulcano Titanium – قیمت: 2.7میلیون دلار

اولین خودروی تیتانیومی جهان، کاری است از استودیوی طراحی Icona در ایتالیا. در ساخت این خودرو افراد مهمی از صنعت اتومبیل‌سازی مانند Claudio Lombardi از اعضای سابق تیم فرمول یک فراری و سازنده‌ی خودروهای مسابقه‌ای، Mario Cavangnero شرکت داشته‌اند. Vulcano قدرت خود را از پیشران 6.2لیتری سوپرشارژ ساخت GM می‌گیرد. این موتور قادر به تولید 670 اسب بخار قدرت و 820 نیوتن متر تورک می‌باشد. حداکثر سرعت آن 355 کیلومتر در ساعت بوده و در عرض 2.8 ثانیه از صفر به صد کیلومتر در ساعت می‌رسد. قیمت رسمی آن 2.7میلیون دلار تعیین شده است.

5. مرسدس AMG R50 – قیمت تخمینی: 3میلیون دلار

مرسدس قصد دارد وارد دنیای ابراتومبیل‌ها شود و اینکار را با استفاده از تکنولوژیهای فرمول یک انجام دهد. آخرین اطلاعات نشان می‌دهند که این ماشین Mercedes-AMG R50 نام خواهد داشت و برای بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس AMG ساخته می‌شود. درحالیکه فعلاً قیمت دقیق آن مشخص نیست، شایعات حاکی از قیمتی بین 2 تا 3 میلیون دلار هستند.
این خودرو از پیشران توربوی 4سیلندر در کنار دو موتور الکتریکی بهره خواهد گرفت تا قدرتی معادل 1300 اسب بخار را تولید نماید.

4. بوگاتی Vision GranTurismo – قیمت تخمینی: بیش از 3میلیون دلار

درحالیکه مدل Vision GT تنها برای نمایش و در همکاری با سری بازیهای GranTurismo ساخته شده بود، یک شاهزاده‌ی سعودی خواستار خرید آن در کنار بوگاتی Chiron شد. بر اساس شایعات او توانست این جفت استثنایی را با قیمتی بیش از 5میلیون دلار خریداری کند. از آنجاییکه بوگاتی Chiron حدود 2.6میلیون دلار قیمت دارد به نظر می‌رسد Vision GT با قیمتی بیش از 3میلیون دلار به فروش رسیده باشد.

3. مکلارن P1 LM – قیمت تخمینی: بیش از 3.7 میلیون دلار

P1 LM در واقع همان P1 GTR است که توسط کمپانی Lazante MotorSport برای استفاده در خیابان‌ها تغییراتی در آن اعمال می‌شود. Lazante MotorSport تا کنون چندین مدل P1 GTR را به نوع خیابانی تبدیل کرده و یکی از آنها نیز در نمایشگاه GoodWood 2016 به نمایش گذاشته شد.
P1 LM از P1 GTR سبک‌تر است و تغییراتی در سیستم خنک‌کننده و باله‌ی عقب آن داده شده است. قیمت رسمی آن هنوز مشخص نیست، ولی در حدود 3.7میلیون دلار تخمین زده می‌شود.

2. فراری LaFerrari Aperta – قیمت تخمینی: 3.8میلیون دلار
مدل بدون سقف لافراری حدود یک ماه پیش رونمایی شد و از آن زمان چند مدل پروتوتایپ از آن در مارانللو در حالت تست دیده شده‌اند. فراری مدعی است که عملکرد این مدل با نوع کوپه کاملاً یکسان است.
Aperta از همان پیشران V12 تنفس طبیعی 6.2لیتری مجهز به سیستم HY-KERS با قدرت 963 اسب بخار استفاده می‌نماید.  خریداران این خودرو امکان انتخاب بین سقف نرم و سقف سخت فیبر کربنی را خواهند داشت.
هنوز مشخص نیست فراری قصد تولید چند دستگاه از این ابراتومبیل را دارد ولی شایعات به عددی بین 70 تا 100 دستگاه اشاره داشته‌اند و قیمتی بیش از 3.5میلیون دلار برای آن تخمین زده می‌شود.

1. آستون مارتین-ردبول AM-RB 001 – قیمت: 3.9میلیون دلار

آستون مارتین AM-RB 001 یک ابراتومبیل برگرفته از خودروهای فرمول یک می‌باشد و با همکاری ردبول ساخته خواهد شد. این خودرو اولین ماشین خیابانی طراحی شده توسط  طراح معروف، Adrian Newey خواهد بود.
AM-RB 001 قدرت خود را از پیشران تنفس طبیعی V12 در کنار سیستم بازیافت انرژی F1 کسب می‌نماید. از این ابراتومبیل کمتر از 150دستگاه برای استفاده‌ خیابانی و 25دستگاه برای استفاده در پیست‌ها در نظر گرفته شده‌اند.

منبع: GTSPIRIT
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (138 عدد)

ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 12 مهر 1395
از بین 20 خودروی سوپراسپرت و هایپرکار تنها 3 خودرو آرایش موتور جلو داشتند و باقی آنها با آرایش موتور وسط طراحی شده اند.
این موضوع نشان میدهد اکثر فعالان این بخش راه آسانتر را برگزیده اند تا از چالشهای پیش رو کم کنند.
حال آن که همیشه راه درست راه آسانتر نیست.
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 19 اسفند 1395
یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
ثبت پاسخ مهمان جمعه 25 فروردین 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
اونی که فراری داره اصلا وقت نداره تو اینترنت تاب بخوره دنبال قیمت ماشین باشه
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 28 فروردین 1396
عجیبه .فکر کنم یادشون رفت پراید رو بزارن
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 31 فروردین 1396
مهمان اونی که فراری داره اصلا وقت نداره تو اینترنت تاب بخوره دنبال قیمت ماشین باشه
باشه دوباااررر تو داری نه سه بار برو آخه اسگول گیر اوردی تو فراری داشته باشی میای ماشینی که داریو دوباره ببینی
ثبت پاسخ مهمان جمعه 1 اردیبهشت 1396
مهمان اونی که فراری داره اصلا وقت نداره تو اینترنت تاب بخوره دنبال قیمت ماشین باشه
😅😂😂😂😂😂😂😂
ثبت پاسخ مهمان جمعه 15 اردیبهشت 1396
نگذر از پیکان 82.در40ثانیا 100پرمیکنه وگشت اورشم اگه استیشن باشه همه جارو بافامیل میتونی گشت بزنی
ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 17 اردیبهشت 1396
مهمان اونی که فراری داره اصلا وقت نداره تو اینترنت تاب بخوره دنبال قیمت ماشین باشه
ایول خوب گفتی
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 26 اردیبهشت 1396
سلام منم یه موتور دارم العا عکسش رو میزارم خخخخ
ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 3 خرداد 1396
جمع کنید باوا هیچکدوم به پراید خودمون نمیرسه
سرعت 60 تصادف 5 کشته 😜
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 4 خرداد 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
حیف اون ماشینی که دست توا چه تو واقعیت چه توی خیالاتت
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 4 خرداد 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
حیف اون ماشینی که دست توا چه تو واقعیت چه توی خیالاتت
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 4 خرداد 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
دوستان فکر کنم نیسان رو جا انداختید اگه میخاید عکسشو دارما
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 8 خرداد 1396
سال 1400 میخرم.بی برو برگرد.استون مارتین ردبول
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 9 خرداد 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
معلومه
ثبت پاسخ مهمان جمعه 12 خرداد 1396
دوباره این مایکل کلید پارکینگ و یواشکی از جیبم برداشت نمیدونم چکار کنم با این بچه عشقشه از ماشینا عکس بندازه
ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 21 خرداد 1396
پراید ماهم میتونه گرانترین ماشین دنیا بشه چرا که نه
ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 24 خرداد 1396
بابا.حالا اون بنده خدا محظ خنده 1چیزی گفت همتون گیر دادین بهش
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 25 خرداد 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
میگم اگه دوست داری منم ی جت دارم یکم بیا سوار شو بهتر از اون ماشینه
ثبت پاسخ مهمان جمعه 9 تیر 1396
چشمام همه رو ضفر می بینه 0o مخم سوت میزنه
ثبت پاسخ مهمان جمعه 16 تیر 1396
لیست کاملی بود ممنون.
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 20 تیر 1396
مهمان حیف اون ماشینی که دست توا چه تو واقعیت چه توی خیالاتت
باباجان،بزارید حالشو ببره.حسودا
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 20 تیر 1396
بابا جمع کن بینیم پراید خودمونو عشقه . تصادف میکنی دیگه بای همگی!!.
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 22 تیر 1396
هر چیزی به موق خودش وجنبه داشتنش همون کار بوگاتی فراری لامبرگینی یک پیکان انجام میده اما اینا به ثروتشون مینازن وما حسرت اونا ولی اگر بخوایم عقلمون بکار بندازیم میتونیم به همه اینا برسیم
ثبت پاسخ مهمان شنبه 24 تیر 1396
به امید روزی همه با هم از این ماشین ها سوار شیم
ثبت پاسخ مهمان شنبه 24 تیر 1396
بابا من با 206 دلم خیلی خوشه کل ایرانو باهاش گشتم😅😅این ماشین گرونا دراشون از بالا باز می شه می زنه سرتون رو می شکنه از من گفتن بودا نگیرید پراید بگیرید
ثبت پاسخ مهمان شنبه 24 تیر 1396
مهمان نگذر از پیکان 82.در40ثانیا 100پرمیکنه وگشت اورشم اگه استیشن باشه همه جارو بافامیل میتونی گشت بزنی
😒 پیکان اگه 100 تا سرعت میرفت خودمو میکشتم این دری وری ها چیه میگی؟
ثبت پاسخ مهمان شنبه 24 تیر 1396
مهمان نگذر از پیکان 82.در40ثانیا 100پرمیکنه وگشت اورشم اگه استیشن باشه همه جارو بافامیل میتونی گشت بزنی
کامل نبود ولی خوب بود ممنون
ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 28 تیر 1396
هی روزگار
ثبت پاسخ مهمان جمعه 30 تیر 1396
اخی ما یه پراید داریم
ثبت پاسخ مهمان شنبه 31 تیر 1396
هووووووپ
ثبت پاسخ مهمان شنبه 31 تیر 1396
هوووووووپ
ثبت پاسخ مهمان شنبه 31 تیر 1396
مهمان سلام منم یه موتور دارم العا عکسش رو میزارم خخخخ
oooooooooooooooooooo
ثبت پاسخ مهمان شنبه 31 تیر 1396
مهمان سلام منم یه موتور دارم العا عکسش رو میزارم خخخخ
ما بی پول ها باید تو خیالات زندگی کنیمممم
ثبت پاسخ مهمان شنبه 31 تیر 1396
مهمان سلام منم یه موتور دارم العا عکسش رو میزارم خخخخ
خخخخخ
ن
ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 1 مرداد 1396
مک لارن😘😍
ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 1 مرداد 1396
بنظر من پراید گرونترین ماشین دنیاست بنسبت چیزایی ک روشه
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 3 مرداد 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
عالی
ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 4 مرداد 1396
خوشبحالمون ما پراید داریم خخخ
ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 8 مرداد 1396
منم خیلی خوشحالم فورد دارم
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 9 مرداد 1396
ماشین های زیبایی بودن
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 10 مرداد 1396
منم یه ماشین توپ تو پارکینگ دارم اگه کسی خواست بیاد ببینش
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 10 مرداد 1396
منم ازاین ماشینا میخوامممممممممممممممممممممم
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 10 مرداد 1396
مهمان به امید روزی همه با هم از این ماشین ها سوار شیم
انشاالله
ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 11 مرداد 1396
خوب بود
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 12 مرداد 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
رواح عمت
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 12 مرداد 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
آره ارواح عمت
چنتا جت داری یکیشو کرایه بده لازم دارم خخخخخخخخخخخخخخخ
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 12 مرداد 1396
ممنون ولی عشقم پرایده خخخخخ اخه پراید مثله بوگاتی کار میکنه
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 12 مرداد 1396
ممنون ولی عشقم پرایده خخخخخ اخه پراید مثله بوگاتی کار میکنه
ثبت پاسخ مهمان شنبه 14 مرداد 1396
جونم پیکان مدل 57 . عاشق چراغاشم
ثبت پاسخ مهمان شنبه 14 مرداد 1396
مهمان خوب بود
اره
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 17 مرداد 1396
خخخ من نمیدونم اگه اینا دارن با این ماشیناشون زندگی میکنن ما داریم چیکار میکنیم؟:-|ولی خدایا بازم شکرت فراری ددی رو عشقه:-|شوخی کردم ما هم پراید داریم💪🚗
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 17 مرداد 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
جون عمت
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 17 مرداد 1396
مهمان اونی که فراری داره اصلا وقت نداره تو اینترنت تاب بخوره دنبال قیمت ماشین باشه
چند سالته عمووو😂😂😂
منم واسه بچم اسباب بازی می خرم ولی مث تو که عقده ای بازی در نمیاره
یادم باشه واست بوگاتیشم بخرم نیاز داری😂😂😂
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 17 مرداد 1396
مهمان اونی که فراری داره اصلا وقت نداره تو اینترنت تاب بخوره دنبال قیمت ماشین باشه
چند سالته عمووو😂😂😂
منم واسه بچم اسباب بازی می خرم ولی مث تو که عقده ای بازی در نمیاره
یادم باشه واست بوگاتیشم بخرم نیاز داری😂😂😂
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 17 مرداد 1396
خوب بودن ولی واقعا گرونن اخه ما کل زندگیمونو بفروشیم 10میلیارد نمیشه بعد اینا ماشین13میلیاردی میسازن
ایشاالله تخفیف100%بدن خودم اولین خریدارشم
شوخی کردم مطالب جالب بود 👍
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 17 مرداد 1396
مهمان خوب بود
Okواقعا عالی هستن بهترین ماشینی که من دوست داشتم استن مارتین
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 19 مرداد 1396
مهمان منم ازاین ماشینا میخوامممممممممممممممممممممم
اره ،تووووووووخواااااااب😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 19 مرداد 1396
پراید خودمون عشقه. 2000 اسب بی بخار قدرت داره
ثبت پاسخ مهمان جمعه 20 مرداد 1396
خیلی ارزونن
ثبت پاسخ مهمان شنبه 21 مرداد 1396
مهمان 😒 پیکان اگه 100 تا سرعت میرفت خودمو میکشتم این دری وری ها چیه میگی؟
لطفا چرند نگید ممنون،،
ثبت پاسخ مهمان شنبه 21 مرداد 1396
مهمان 😒 پیکان اگه 100 تا سرعت میرفت خودمو میکشتم این دری وری ها چیه میگی؟
من ی پیکان جوانان دارم خیلی هم عالی 5 تومن روش خرج کردم تو اینستا گذاشتم یارو اومد گفت 200هزار دلار ازت میخرم خخخخ خیلی
ثبت پاسخ مهمان شنبه 21 مرداد 1396
مهمان 😒 پیکان اگه 100 تا سرعت میرفت خودمو میکشتم این دری وری ها چیه میگی؟
من ی پیکان جوانان دارم خیلی هم عالی 5 تومن روش خرج کردم تو اینستا گذاشتم یارو اومد گفت 200هزار دلار ازت میخرم خخخخ خیلی
ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 22 مرداد 1396
میگم بابام می خاست از اون بنزه بخره خوبه جلوشو گرفتم چون قیمتش پایین اومده😂😂😂😂😂
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 23 مرداد 1396
مهمان کامل نبود ولی خوب بود ممنون
لامصب بابام همون موقه ک پیکان فراری اونموقه بود یکی خرید داداشم باش 200 رفت
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 26 مرداد 1396
خخخخخخ
ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 29 مرداد 1396
مهمان عجیبه .فکر کنم یادشون رفت پراید رو بزارن
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ثبت پاسخ مهمان شنبه 4 شهریور 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
با تشکر
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 9 شهریور 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
بچه ها راس میگه یکی داره ابیه با خطه مشکی دورش خیلیم قشنگه فقط جایه خودش نمیشه با کنترل هدایتش میکنه😂😂ماشین کنترلیشم بوگاتیه مگه نه رفیق؟؟😂
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 9 شهریور 1396
پر طرفدار ترین ماشین در بین ایرانیان . پراید در بین یک ملیون و پانصد هزار نفری که ماشین دارن یکو چهار صد پراید دارن . اما متاسفانه سال پیش رو تولیدش متوقف میشه و احتمالا میزان مرگ و میر جاده ای به شدت کاهش میابد
ثبت پاسخ مهمان جمعه 10 شهریور 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
از طرز صحبتت معلومه تازه اینترنتو گرفتی میای تو پیجای خوب مث این چرت و پرت بلغور میکنی
معلومه قشنگ بچه ای
نوشته یکی از بیست خودرو
حداقل سوادت قد نداده اسمشو بنویسی
اخه مشکلم اینه حداقل دروغم خوب بلد نیستین بگین
ثبت پاسخ مهمان جمعه 10 شهریور 1396
چرا بوگاتی آخری عکس از جلو ندارد?
ثبت پاسخ مهمان جمعه 10 شهریور 1396
ننننننننه
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 14 شهریور 1396
سلام
اونی که فراری داشت یه چیزی گفت شما هی حسودی کنین
من خودم ماشینم 500 ملیونه
الان هی مسخرم کنین
همتون حسودینD;
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 14 شهریور 1396
مهمان باشه دوباااررر تو داری نه سه بار برو آخه اسگول گیر اوردی تو فراری داشته باشی میای ماشینی که داریو دوباره ببینی
کاملا موافقم
اینا حسودن
منم ماشینم500 میلیونه باور نمی کنن الان
ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 15 شهریور 1396
والا پراید از همه ماشینا گرونتره بیست میلون میدی هیچی نداره با جونت بازی میکنیوقتی سوارش میشید اما این ماشین گرونا همه چی دارن جونت درامانه
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 16 شهریور 1396
سلام دوستان نخرید اصلا به درد نمی خورن خیلی گرون میدن
ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 19 شهریور 1396
چقد ارزو ن سه ملیون دوملیون☹اونوفق پراید بیست ملیون همرم میکشه😄
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 21 شهریور 1396
ماشین ها همه یه چیزن فقط ظاهرشون فرق داره.
ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 22 شهریور 1396
فقط bmv220i داریم توپه
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 23 شهریور 1396
پیکان 140تامن باهاش رفتم الان پیکان موتور پژو دارم180 راحت میره پژو نمیگیرش چرت نگید به شرط سر هرچی بگید با ماشیناتون کورس میبندم
ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 26 شهریور 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
نوش جونت
داشاق طلایی مال تو
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 27 شهریور 1396
چرا ما با بقیه فرق داریم یعنی چرا نباید یک بار دور زدن بااین ماشین هارو تجربه کنیم.آآآه
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 28 شهریور 1396
من خیلی خوش حالم. که next ev hypercar دارم
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 28 شهریور 1396
من کله ماشین هارا خریدم
خودشوننه رفتم کافی نت عکسا شونا
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 30 شهریور 1396
مهمان سلام منم یه موتور دارم العا عکسش رو میزارم خخخخ
عالی
ثبت پاسخ مهمان جمعه 31 شهریور 1396
مهمان کاملا موافقم
اینا حسودن
منم ماشینم500 میلیونه باور نمی کنن الان
مهم شخصیت و فرهنگ ادم هاست نه ماشین زیرپاشون
ثبت پاسخ مهمان شنبه 1 مهر 1396
مهمان خخخ من نمیدونم اگه اینا دارن با این ماشیناشون زندگی میکنن ما داریم چیکار میکنیم؟:-|ولی خدایا بازم شکرت فراری ددی رو عشقه:-|شوخی کردم ما هم پراید داریم💪🚗
نامزدم یه جت داره ما هم باید دلمونو به اون جت خوش کنیم و نامزدم کتر ولی اسلن به دلم نمی نشینه خیلی خوشتیپ ولی من بااون چشمای ابیم از اوازاون زیاد ترم چون عاشق یکی دیگه هستم ولی مجبوری چیکار کنم من فقط 14سالم


ثبت پاسخ مهمان شنبه 1 مهر 1396
مهمان سلام دوستان نخرید اصلا به درد نمی خورن خیلی گرون میدن
خوب میگم نامزدم نخره خخخخخخخهههه ای کاش پیکانشم داشتیم شوخی میکنم نامزدم جت داره

ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 2 مهر 1396
خیلی زیباست
ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 2 مهر 1396
خیلی زیباست
ثبت پاسخ مهمان جمعه 7 مهر 1396
اخ عجب بنزی ولی من پول ال نود هم ندارم باید 405 سوارربشم
ثبت پاسخ مهمان شنبه 8 مهر 1396
مهمان از بین 20 خودروی سوپراسپرت و هایپرکار تنها 3 خودرو آرایش موتور جلو داشتند و باقی آنها با آرایش موتور وسط طراحی شده اند.
این موضوع نشان میدهد اکثر فعالان این بخش راه آسانتر را برگزیده اند تا از چالشهای پیش رو کم کنند.
حال آن که همیشه راه درست راه آسانتر نیست.
👍👍👍👍👍👍
ثبت پاسخ مهمان شنبه 8 مهر 1396
مهمان 😒 پیکان اگه 100 تا سرعت میرفت خودمو میکشتم این دری وری ها چیه میگی؟
راست میگه برو خودتو بکش من الان 100 رفتم
ثبت پاسخ مهمان شنبه 8 مهر 1396
مهمان نامزدم یه جت داره ما هم باید دلمونو به اون جت خوش کنیم و نامزدم کتر ولی اسلن به دلم نمی نشینه خیلی خوشتیپ ولی من بااون چشمای ابیم از اوازاون زیاد ترم چون عاشق یکی دیگه هستم ولی مجبوری چیکار کنم من فقط 14سالم


اسلن نه عزیزدل اصلآاصلاح کن
ثبت پاسخ مهمان شنبه 8 مهر 1396
مهمان چند سالته عمووو😂😂😂
منم واسه بچم اسباب بازی می خرم ولی مث تو که عقده ای بازی در نمیاره
یادم باشه واست بوگاتیشم بخرم نیاز داری😂😂😂
اگه نخری
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 10 مهر 1396
مهمان حیف اون ماشینی که دست توا چه تو واقعیت چه توی خیالاتت
عالی
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 11 مهر 1396
مهمان معلومه
ارزو بر جوانان عیب نیست
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 11 مهر 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
ارزو بر جوانان عیب نیست این لاف سال به حساب میاد
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 13 مهر 1396
مهمان دوباره این مایکل کلید پارکینگ و یواشکی از جیبم برداشت نمیدونم چکار کنم با این بچه عشقشه از ماشینا عکس بندازه
چرته
ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 16 مهر 1396
من که‌همون پرایدم ندارم...............هی روزگار
ثبت پاسخ مهمان جمعه 21 مهر 1396
هیچکدومشون به z4خودم نمیشه
ثبت پاسخ مهمان جمعه 28 مهر 1396
واقعا طراحی ماشینا حرف نداره بازم مرسدس طراحی کلاسیکش دیوونم کرد و فراری هم سبک طراحیشو حفظ کرده واقعا مغز به کار میدن طراحیاشون مهندسیشون بادگیری موتور وقدرتش واسه کدوم بدنه و طراحی واقعا دیوونه کننده هستش ایول دارن
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 2 آبان 1396
یکی ازبوگاتی های چیرون دست منه سازنده اش پسرخالمه دلتون بسوزه
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 2 آبان 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
جک سر
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 4 آبان 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
اخه بچه چرا حرفی میزنی همه مسخرت کنن اینجا که کلاس ابتدایی نیست
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 8 آبان 1396
صنعت خودروی ایتالیا با این ماشینهایی که تولید میکنه به نظر من تو دنیا رفیب نداره
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 8 آبان 1396
بابا خط یازده رو عشقه
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 11 آبان 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
راست میگه من دیدم لاستیک هاشو میشست
ثبت پاسخ مهمان جمعه 19 آبان 1396
مهمان پراید ماهم میتونه گرانترین ماشین دنیا بشه چرا که نه
باور کن پراید هیچ وقت ماشین خوبی نبوده ک بخواد گرون بشه
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 22 آبان 1396
مهمان جمع کنید باوا هیچکدوم به پراید خودمون نمیرسه
سرعت 60 تصادف 5 کشته 😜
خخخخخ واقعا راست گفتی
ثبت پاسخ مهمان جمعه 26 آبان 1396
ok.
بنظرم کمپانی بوگاتی با مونتاژ مدل کایرون دهن همه کمپانی های جهانیو سرویس کرد ولی چرا هنوز قیمت بازار دست استون مارتینه عجیبه واسم ...
ولی استون مارتین با همکاری کمپانی ردبول بیشتر یه سوپر کار مسابقاتی ساخته تا ابر ماشین عمومی ...به هر حال بنظرم های کلاس ترینشون مرسدس AMG R50
مرسی از سایت باحالتون ..$$
ثبت پاسخ مهمان جمعه 26 آبان 1396
ok.
بنظرم کمپانی بوگاتی با مونتاژ مدل کایرون دهن همه کمپانی های جهانیو سرویس کرد ولی چرا هنوز قیمت بازار دست استون مارتینه عجیبه واسم ...
ولی استون مارتین با همکاری کمپانی ردبول بیشتر یه سوپر کار مسابقاتی ساخته تا ابر ماشین عمومی ...به هر حال بنظرم های کلاس ترینشون مرسدس AMG R50
مرسی از سایت باحالتون ..$$
ثبت پاسخ مهمان شنبه 27 آبان 1396
مهمان لامصب بابام همون موقه ک پیکان فراری اونموقه بود یکی خرید داداشم باش 200 رفت
ما
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 2 آذر 1396
یا خدا.تا این نامزدشو به یه پیکان نفروخته کرایه تاکسیشو بدین بره.من محصول مشترک دو تا برند خودرو سازی رو ترجیح میدم.پراید خیلی سرعتش بالاست.تا یه مدتی زمینه بعد یه مدت نیم خیزه بعد یکم کلا رو هواست برگشتنش با خداست.آردل از همه بهتره.
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 14 آذر 1396
باوشه 😕
ثبت پاسخ مهمان جمعه 17 آذر 1396
khoda shafa bede.
ثبت پاسخ مهمان جمعه 17 آذر 1396
مهمان یکی از بیست خودروی فراری دست منه دلتون بسوزه
خودت بسوزی من استون مارتین دارم قیمتش 7 میلیارد است
ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 19 آذر 1396
این ماشینا راه میرن نیسان مام را میره خ
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 20 آذر 1396
یا ابلفه عامو من میرم همون دوچرخما سوار شم تو لوله اگزوزی عستون مارتین پوقاطی:/
ولمون کون 😓
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 20 آذر 1396
اخ بنر دلمو برد
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 20 آذر 1396
اخ بنر دلمو برد
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 20 آذر 1396
اخ بنر دلمو برد
ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 22 آذر 1396
😐کامنت های هموطنان غیور یه پا طوماره
ملت دارن از گرونی نون و عوارضی خروج از کشور و گرون شدن بنزین بی داد میکنن اون وقت عکس ماشینای 10میلیاردی رو میزارن😂
باشد همگی رستگار شویم😆
ثبت پاسخ مهمان جمعه 24 آذر 1396
هیچی به پرادو نمیرسه
ثبت پاسخ مهمان شنبه 25 آذر 1396
باوا ماشین ماشین ماشینه دیه چه فرقی می کنه بوگاتی باشه یا پیکان
ثبت پاسخ مهمان شنبه 25 آذر 1396
باوا ماشین ماشینه دیه چه فقی می کنه بوگاتی باشه یه پیکان
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 5 دی 1396
مهمان خوشبحالمون ما پراید داریم خخخ
نتناع
ثبت پاسخ مهمان جمعه 8 دی 1396
همشون چرت و پرتن
ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 11 دی 1396
خا ان ماشینا بدرد اران نمیخوره وگر نه !😁
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 12 دی 1396
مهمان والا پراید از همه ماشینا گرونتره بیست میلون میدی هیچی نداره با جونت بازی میکنیوقتی سوارش میشید اما این ماشین گرونا همه چی دارن جونت درامانه
به نظر منم حرفت درسته ولی درسته کولرش خنک نمی کنه ولی والایی بخاریش خوب خنک می کنه:-):-):-)
ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 27 دی 1396
خوبه. چند سال دیگه بوگاتی شیرون میگیرم
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 3 بهمن 1396
من از همش یک دونه دارم تو کمد اسباب بازی هامه هر کی خواست بیاد بهش قرض میدم بره حالشو ببره
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 10 بهمن 1396
اونا از ماشینشون کلا20 تا میسازن اونوقت ایران روزی 50 پراید میسازه!روزی!
ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 10 بهمن 1396
چقد ارزونن گرون ترینشون 4 میلیونه😂😂😂

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر